Question P2P na amfetamin sulfát pomocí Leuckaertovy valachovy reakce! Může mi prosím někdo pomoci?

MisterAnonymous

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 3, 2023
Messages
70
Reaction score
25
Points
8
Ahoj všichni,

jsem našel stabilní zdroj P2P z Číny stojí jen 350USD/L a je to opravdu čirý bezbarvý olej není oranžový, žlutý ani známka nečistot a voní trochu po květinách a jablkách jak by měl P2P vonět!
Teď chci syntetizovat amfetamin sulfát pomocí Leuckaert - Wallachovy reakce, chápu, že je to dvoustupňová reakce, jak vidíte na přiloženém obrázku, jsem z Nizozemska, takže to chci udělat tak, jak ukazuje obrázek, ''holandským způsobem'' s H2O, může mi někdo napsat podrobnou syntézu se vším ostatním, co potřebuji, protože nejsem chemik!
chci začít se 100 ML P2P....
Děkuji všem, kteří se zapojí!
 

Attachments

  • HCQi7TkJRy.png
    HCQi7TkJRy.png
    87.9 KB · Views: 128

sweettooth

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 14, 2023
Messages
21
Reaction score
8
Points
3
pokud jste z Nizozemska, pak si na www.laboratoriumdiscounter.nl/de/ kupte borohydrid sodný a redukujte s ním. můžete také použít p2p s borohydridem. v sekci amfetamin je návod, jak redukovat p2p s kyanoborohydridem sodným a ten je ještě slabší než borohydrid. a pokud máte špatný výsledek, můžete snadno syntetizovat kyanoborohhydrid sodný s borohydridem sodným. a nepoužívejte leuckartovu metodu, je vždycky delší a výtěžek je na prd. 30% je normální, i špatný borohydrid by měl být lepší a vy jste v nl. takže snadný přístup k borohydridu neztrácejte čas.
 
Top