Question Potřebujete pomoc s případem 20320-59-6

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem, nedávno jsem si objednala Bmk glycidový olej, cas 20320-59-6. abych odpustila zpoždění v dodání, poslal mi prodejce také prášek 20320-59-6 i všechny kroky zpracování, které podle mě nejsou správné. jakou techniku je podle vás nejlepší použít k získání oleje A a následně k získání amfetamin sulfátu. Potřebuji, aby mě někdo krok za krokem navedl, prosím. děkuji.
 

pARko

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 15, 2023
Messages
0
Reaction score
0
Points
3
Deleted

kwisspeed de Kelog's

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 2, 2023
Messages
14
Reaction score
1
Points
3
Ano, ale jak...
Prosím, bylo by možné, abyste mi pomohl nebo podrobně vysvětlil.

Děkuji vám
 
View previous replies…

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Témata jsem vám již zaslal s jasným vysvětlením. Co ještě potřebujete?
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Tato komunita je aktivní, jak vidím, již dlouhou dobu, takže většina běžných otázek týkajících se výrobních kroků je již vytvořena a zodpovězena. Pokud potřebujete další pomoc, protože něčemu z poskytnutého tématu nerozumíte, měli byste o ni požádat v komentářích k tématu, ale nejprve se ujistěte, že jste je zkontrolovali, protože možná je odpověď v rámci odpovědí.

I nejsou respektovány s touto konkrétní akcí, fórum by bylo zavaleno stejnými otázkami jako mnoho témat Dread, a to ztěžuje hledání přesných a spolehlivých informací.
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Jsem také novým členem, ale stejně jako vy jsem i já obdržel výzvu k pozornosti od našeho přítele G. Pattona, protože jsem odpovídal na vlákno o uzavírání obchodů.

Je to dlouholetý člen uznávaný komunitou jako odborník a během pouhých 2 dnů od mé registrace mi pomohl se spoustou pochybností a falešných informací, které jsem musel léta řešit s místními prodejci a odběrateli.
Takže prosím nepadl špatně, pokud on nebo jiný člen připomíná lepší postupy na fóru, protože opravdu pomáhají a starají se o sebe navzájem jako členové.
Myslím, že zjistíte, že je to velmi blízká a přátelská komunita, která se snaží zlepšit opírá o vzájemně.
 
Top