Question Looking for a vendor Nabh4,p2np objednávka polland EU_EU , bezpečný ?

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Ahoj lidi. Žiji a pracuji v EU. Chci si koupit tyto dvě sloučeniny v EU. Není problém objednat si u těchto společností 10 kg balení? Raději bych nakupoval od férového člena. který mi to pečlivě zabalené a vždy skladem nenápadně pošle.
 
Solution
Hello, first of all, follow our rules and don't post same question in several topics. It is spam.
About your question, visit BB Listing and ask from suppliers. There are several supplier of P2NP and NaBH4 in EU.

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
10 kg přímo? to je imo riskantní, máte falešné jméno, falešný občanský průkaz nebo smtg, abyste byli anonymní? máte anonymní adresu ect?

Podle mě je potřeba, než uděláte objednávku, zjistit, jakou proměnnou můžete zveřejnit, musíte vidět každou proměnnou a vidět všechny způsoby, pokud nemáte falešné jméno, možná vás mohou sledovat nebo smtg, ale pokud vás sledují, dáte si falešnou adresu? máte úkryt, kam schováte své věci? máte výmluvu na své chemické věci? jste známý policii?
 
Last edited:

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den, v první řadě dodržujte naše pravidla a nepokládejte stejnou otázku do několika témat. Jedná se o spam.
Ohledně vašeho dotazu navštivte BB Listing a zeptejte se dodavatelů. V EU je několik dodavatelů P2NP a NaBH4.
 
Solution

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Našel jsem nápady na skryté doručování, falešnou adresu, mnoho lidí psalo o svých zkušenostech na fóru. Raději bych tu na fóru měl slušnou soukromou osobu (EU), která to vlastní a prodává. někdo?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Všichni dodavatelé v BB Listingu jsou slušní. Můžete se jich přímo zeptat na mrtvé kapky činidel nebo na oslovené padělky. Určitě vám poskytnou cenné rady.
 

tucoXxX

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 29, 2022
Messages
83
Solutions
2
Reaction score
11
Points
8
Omlouvám se, že se mi nepodařilo smazat můj druhý dotaz. děkuji za odpověď.
 
Top