Moje syntéza 3-CMC

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Po promytí špinavého prášku 3cmc acetonem a rekrystalizaci směsí vody a acetonu v poměru 1:2 mám jen bílou hmotu podobnou slizu a netvoří se žádné krystaly, nějaké nápady?
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
To se stane, když jste nádobou pohnuli a roztok se dal do pohybu, Stačí ho tam nechat několik dní stát a počkat.
 

draconic123

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
24
Reaction score
6
Points
3
Mám dotaz ohledně ethylacetátu, když jsem provedl reakci s DCM, krystaly se ukázaly být docela čisté a výsledná hmotnost byla také docela dobrá, nicméně s ethylacetátem se zdálo, že tam stále zůstává nezreagovaný 2b3c, nejsem si jistý, zda musím dát více rozpouštědla nebo methylaminu, ale krystaly vyšly opravdu špinavé a mastné při použití ethylacetátu. máte nějaký názor?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Bod varu ethylacetátu je 77°celsius.jakou teplotu jste nastavili?
 

Bazooka90

Don't buy from me
Resident
Joined
May 8, 2022
Messages
40
Reaction score
3
Points
8
Bod varu ethylacetátu je 77°celsius.jakou teplotu jste nastavili?
 

Athanasias

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 14, 2023
Messages
3
Reaction score
5
Points
3
@Jesse_Pinkman_ moc děkujeme za přispění všech informací. Byly pro mě velkým přínosem při mém prvním pokusu se 4mmc. Použil jsem 2b4m(50g), EthylAcetát a methylaminHCL. Byl to malý náklad, protože jsem nechtěl plýtvat. Získal jsem asi 45 %.
Celkově jsem velmi spokojen a těším se, až vše doladím. Ještě jednou díky!
 

Attachments

  • TYoIEt1O9s.jpeg
    TYoIEt1O9s.jpeg
    3.7 MB · Views: 110

shoptilpop3x

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 8, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Jaké jsou další metody výroby molly, navrhujete nějaké alternativní způsoby? Jaká metoda je pro usa geografii možnější a dostupnější. Je obtížné objednat z míst, která stále žádají o obchodní informace,. Slyšel jsem o 2b3chl existuje způsob, jak získat tento produkt k výrobě molly.
 
Top