Question Syntéza metedronu

kokkewiet

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 28, 2023
Messages
15
Reaction score
9
Points
3
Potřebujeme naléhavou pomoc.
Včera jsme vyrobili malou první dávku. Při zahřívání a míchání jsme nezískali žádné zabarvení produktu. Došlo pouze k malé změně barvy na světlou, světle hnědou/žlutou a poté mléčnou.
Zkrátka a dobře, prosím, nesmějte se. Po vaření a míchání jsme výrobek dali do mrazáku. Na dně bylo tak málo produktu a z frustrace jsem začal celý roztok oplachovat nejprve acetonem a poté destilovanou vodou. Začal se tvořit velmi pěkně vypadající krystalický produkt. Dnes ráno poté, co jsme ho nechali zaschnout, jsme ho otestovali a hoří jako čert. Nikde v našem městě jsme nemohli sehnat žádný chemický indikátor PH a jediné, co se mi podařilo sehnat, byl lakmusový papírek. Po otestování výrobku mi to ukázalo PH mezi 5 a 6. Pak jsme si řekli, že se pokusíme odstranit pálení, které je možná způsobeno kyselinou chlorovodíkovou, pak jsem přidal trochu hydrogenuhličitanu sodného (BI) CP, díky kterému měl lakmusový papírek PH tmavě modrou barvu. Upřímně řečeno, nechceme přijít o produkt, který zůstal. Můžeme teď něco udělat, než začneme znovu? Výrobek je sněhově bílý a velmi velmi lesklý jako diamanty v něm a po vysušení je to velmi jemný prášek. Prosím o naléhavou pomoc, pokud je to možné.
 
Top