Question Otázka k procesu krystalizace metamfetaminu?

SonsOfTheWicked

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 21, 2023
Messages
2
Reaction score
4
Points
3
Díval jsem se na 3. díl vaření kliky se strýčkem hniličkou, když se na konci videa sekne dříve, než stihne vykrystalizovat produkt. Zná někdo postup, který použil, nebo postup, který bude fungovat?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Jsem tu jen kvůli odpovědi. Včera jsem něco vyčistil tak, že jsem to rozdrtil a promyl ve 100% acetonu v Buchnerově nálevce, pak jsem převařil trochu destilované vody a pipetoval, dokud se vše jen nerozpustilo. Pak jsem atomizoval trochu acetonu, aby se zahřál, a přidal ho po kapkách do směsi, která stála v hrnci, v němž jsem vařil vodu (stylem dvojitého kotle), dokud se nezakalil. Pak jsem přidal několik dalších kapek vody, dokud se to nevyjasnilo. Pak jsem sklenici zakryla víčkem a zabalila ji do ručníku, aby vychladla.po několika hodinách šla do lednice. Před spaním jsem ji dala do mrazáku. Ráno to byla zmrzlá kaše, která se nedala moc oddělit, tak jsem ji zahřála a odpařila všechnu tekutinu. Nechala jsem ji ztuhnout a vyškrábala ji ze sklenice na fólii a dala ji pod žárovku. To, co mám teď, jsou amorfní krystalické uzlíky, ale ztratilo to 23 % své hmotnosti a chutná to mnohem lépe a člověk se snáze sjede.
Shrnutí; výplach acetonem byl přiměřeně účinný a rekrystalizace byla zbytečná.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Ph 5, aceton 99% s hcl a nechte týden působit. vytvoří se krystaly, což bude fungovat pro velké měřítko.
 

Acab1312

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 20, 2022
Messages
138
Reaction score
73
Points
28
Stanou se z nich velké krystaly, nebo zůstanou mikrokrystaly?
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Není příliš velký, ale není příliš malý, stane se ledovými krystalky. po zahřátí se z něj stanou kamenné bílé krystaly, velké enought, co costumer by šťastný:)
 
Top