Metodické pokyny pro uživatele

ni37ybtt7m

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2024
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Metamfetamin má pověst látky, která lidem zošklivuje kůži. To mohu potvrdit z první ruky. Kromě běžné hygieny, má někdo doporučení prostředků proti účinkům pervitinu na kůži. Už mě nebaví vypadat jako mutant.
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
315
Reaction score
375
Points
63
jo, nedávno jsem poprvé zkusila pervitin a bezdůvodně jsem si rozškrábala krk. osobně jsem zjistila, že mi pomohlo svázat si vlasy, přestala jsem si pak s vlasy/krkem tolik zahrávat. slyšela jsem, že prenatální doplňky mohou pomoci s růstem vlasů a mohou zlepšit pleť a nehty, tak to možná zkus. existují i další dobré vitamíny. berte doplňky a jezte zdravě a budete v pohodě.

Pokud máš problémy se škrabáním kůže, měj nehty hodně krátké. záleží také na mýdlech a šamponech, které používáš. používej jemné, ideálně takové, které jsou určené pro suchou/poškozenou kůži/vlasy. nezapomeň také zůstat hydratovaná, uvnitř i zvenku. nanášej si krém poté, co se vyladíš, a pij hodně vody.
 
  • Like
Reactions: vis

Waverunner

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 25, 2024
Messages
26
Reaction score
25
Points
3
Udělali jste toho příliš mnoho. Pokud můžete odměřit n udělat 5 mg n jít odtamtud nahoru až do požadovaného účinku. Já beru 5mg jednou za čas. Taková malá množství mají menší eff3ct na vaše tělo. Buďte opatrní. Vždycky přemýšlím, jak mohu minimalizovat špatné vedlejší účinky a pak udělat malou dávku a jít odtamtud. Také si předtím vezměte multivitamín nebo něco jiného. Rád huel předtím, než si vezmu nějaký lék.
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
529
Reaction score
246
Points
43
Kdysi jsem byl velkým fanouškem aditiv, která byla v podstatě lisovaným pervitinem. Nikdy jsem neměl problém s poškrábáním nebo sbíráním. U pervitinu je důležitým aspektem péče o sebe dostatek spánku. Když se stanete závislým, je to asi těžké, ale příležitostný uživatel, si spánek, když neberete.
 
Top