Question Mefedron v USA?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Je mefedron v USA běžný?

Osobně jsem se nikdy nesetkal s tím, že by ho nabízeli pouliční prodejci, ale jsem si jistý, že se dá koupit online.

Vypadá to, že by se lidem zpočátku nelíbil, protože se zdá, že jde o "výzkumnou chemikálii", ale možná, že kdyby byla správná cena a byly poskytnuty vzorky zdarma, lidé by si ho určitě oblíbili.

Prostě to vypadá jako nevyužitý trh.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Stejně hodně lidí způsob o A-pvp flaka a nyní im florida je epidemie.
Mefedron byl v batsaltech.
4mmc je jako směs mdma a kokainu.
1 g se může prodávat za 100 dolarů
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Souhlasím s vaším tvrzením, že se jedná o nevyužitý trh. Má nízké výrobní náklady a účinek podobný kokainu, snadnou syntézu a ne drahé prekurzory. Můžete ji prodávat za 30-35 USD/g a získat obrovský zisk.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Nedíval jsem se sem, ale cena za bromo 4 methyl propiofenon nemůže být vyšší než pmk EthGly, že? Mám kilo toho za 300, představuji si, že prekurzor 4mmc bude spíš za 200.

Přemýšlel jsem o tom cenovém rozpětí, možná 40 za gram. 60 se mi zdá trochu moc, v tomhle se zdá, že to člověk může rychle propálit i sám.

Kdysi jsem dostával dobrý kokain za 60 za gram a dělil jsem se o něj s kamarádem na noc. Třicet bylo rozumné množství, ale díky tomu jsme to dělali nanejvýš dvakrát týdně. Při 40 za gram by se podobná spotřeba projevila mnohem častěji, třeba třikrát nebo čtyřikrát týdně, a to je pro byznys dobré. Je to ale jen názor.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Podívejte se na ceny kolem Seznamu. Můžete jej vyrobit sami v poměrně velkém měřítku za krátkou dobu. Nepotřebujete k tomu velkou laboratoř. Existuje pouze jedna nevýhoda, že 2-bromo-4'-methylpropiofenon má silný zápach.
 

StarWars

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 7, 2022
Messages
132
Reaction score
71
Points
28
Stejná syntéza je jako bk mdma jako mmc, ale u se používá jiný jeden prekurzor bk-mdp2p
 
Top