Question Maximální velikost syntézy/výroby pro jednu osobu?

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Zajímalo by mě, jak velká může být něčí laboratoř a jaké množství může zvládnout, co se týče hmotnosti, pouze s jedním člověkem. Konkrétně amfetaminy

Existuje stará, na internetu snadno nalezitelná stránka o výrobě metamfetaminu ve velkém měřítku, která zřejmě zvládala několik kilogramů najednou.

Zajímalo by mě, jak velkého množství lze dosáhnout bez poháněných zařízení, jako jsou vysokozdvižné vozíky, a skleněných nebo ocelových reaktorů.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Ježíši Kriste, kde se všichni ti lidé berou?

Máte nějaké zkušenosti z pracovního života?

Vaše otázky závisí na osobě, která úkol plní.

Jeden člověk zvládne jen 100 g, jiný 2 kg.

Stačí začít číst zkoušet a zjistit.
 

Katty Korner

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 17, 2022
Messages
75
Reaction score
10
Points
8
Tedy samozřejmě záleží na zkušenostech, znalostech atd. Ale v určitém okamžiku se objeví fyzická omezení, která buď vyžadují více lidí, nebo zařízení s pohonem.

Abych byl možná stručnější, za předpokladu, že je člověk průměrný chemik, jaká je obecná maximální velikost, kterou může při syntéze zvládnout? Z mého hledání se zdá, že je to několik kilogramů.
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Vše samozřejmě závisí na znalostech, způsobu syntézy a prekurzorech. Za den můžete vyrobit jak 100 g, tak 100 kg.
Proto musíte být konkrétní... jaké máte prostory a jaký rozpočet máte na investice do prekurzorů a vybavení.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
V tomto případě vám dávám za pravdu.

Například já sám nejsem chemik. Ale moje každodenní práce vyžaduje, abych byl velmi organizovaný, samostatný a vysoce vzdělaný.

S mým současným nastavením mohu každý den vyrobit 1,5 kg.

Kdybych investoval do větší laboratoře s větším vybavením, nepočítaje v to chemický reaktor, mohl bych vyrábět 5 kg každý den.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Doslova tuny, pokud máte prostor pro několikapatrový reaktor o hmotnosti 2-4 t. Budete však muset být fit, bude to hodně nahoru a dolů po schodech samo.
 
Top