Hledáte snadný recept na levný stimulant cristal

krka2y2

Don't buy from me
Member
Language
🇺🇸
Joined
Aug 10, 2024
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Ahoj!
Jsem tu nový a mám dotaz.
Jak vyrobit amfetamin metamfetamin mefedron alefedron (idk něco snadného na vaření, co je levným stimulantem podávaným v krystalické formě) v kuchyni bez laboratorního vybavení, aniž by se
znalostí chemie a s levnými a snadno dostupnými prekurzory v polsku.
Děkuji za pomoc a omlouvám se za špatnou angličtinu.
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Dobrý den, prosím o radu,
Vše, co chcete/potřebujete vědět, je zde na BB, nebo si můžete najít nějaké chem 101 věci na YT atd.
Dobrým začátkem může být redukce efedrinu nebo pseudo tablet z lékárny na metamfetamin. Nepotřebuješ moc vybavení (pokud vůbec nějaké) a vše, co bys mohl potřebovat, najdeš v místním železářství atd. Navzdory veškeré propagandě to NENÍ - TAKHLE - nebezpečné, pokud máte trochu zdravého rozumu a staráte se o to, abyste to dělali bezpečně. Když máte vše připraveno, redukce je v podstatě jedním krokem, a pak si výrobek vyžádáte a vyčistíte / vykrystalizujete.

Stačí číst, ...číst číst číst ... a číst dál. Procvičujte i drobnosti, například sušení rozpouštědel pomocí epsomské soli. Srážení jodových solí z jodových tinktur nebo roztoků povidonu. Prostě jen příprava všeho pro tuto jednostupňovou redukci vám dá dostatek laboratorních zkušeností a techniky, abyste to zvládli. Když to zvládnete a uděláte to správně, čeká vás příjemná odměna, kterou si budete moci vychutnat. Důležitější je, že jste se něco naučili a iniciativně to pro sebe dokončili. Nyní znáte docela pěkný malý kouzelnický trik.
 

4evawiththejuggalos

Don't buy from me
New Member
Language
🇺🇸
Joined
Oct 2, 2024
Messages
2
Reaction score
1
Points
1
heyy omlouvám se, že obtěžuji n všechny, ale jsem tu také nový a jsem ve stejné situaci jako ten, kdo napsal příspěvek og, zkoumal jsem pervitin a většina receptů, které jsem našel, vyžaduje skleněné nádobí a vybavení a další věci, které mohou být obtížně dostupné , takže byste mohli vysvětlit nebo přiložit nějaký recept, který znáte a který je co nejjednodušší nebo nevyžaduje téměř žádné vybavení? nebo doporučit nějakou drogu, která se snadno syntetizuje s omezenými prostředky a zkušenostmi. Děkuji a omlouvám se za špatnou angličtinu
 
View previous replies…

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
226
Reaction score
161
Points
43
Pokud se vám podaří získat efedrin/pseudoefedrin, můžete z něj vyrobit pervitin několika různými způsoby.
1, červený fosfor a jód tvoří kyselinu hydriodovou - uvaříte efedrin v kyselině HI - to je jednoduché. Pak zpracujte na led.
2. "protřepat a upéct" studené obaly z dusičnanu amonného, lithiové baterie, - Čpavek reaguje na plyn a uvnitř láhve kondenzuje na kapalinu, která rozpouští lithium (a dějí se další nerudné věci), ale tento roztok redukuje efedrin na pervitin. Nakonec se jedná o techniku vaření "z jednoho hrnce", kterou lze velmi snadno improvizovat pomocí
v domácnosti a v obchodě. Je to také dost nebezpečné, pokud nevíte, co děláte. Všechno je to vlastně... chemie.
3. Z tablet efedrinu lze také vyrobit 4mmc (nebo pseudoefedrin), myslím, že obojí?
4. Když se budeš na tyhle stránky dívat dost dlouho, určitě najdeš něco, co zvládneš. Kopej do toho, člověče.

Jak jsem řekl výše, prostě čti a studuj, co nejvíc můžeš. Můžete se ptát lidí na otázky, jen se neptejte lidí na otázky, které byste měli klást Googlu.
Můžete mi poslat zprávu, pokud chcete, a já se mohu pokusit pomoci a dát tipy.
Vítejte na BB a hodně štěstí!
 

Carlz

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 7, 2023
Messages
35
Reaction score
7
Points
8
Metoda protřepávání a pečení je pro začátečníky velmi nebezpečná.

Pokud si chcete vyrobit pervitin, doporučuji vám použít první metodu, která je z tablet efedrinu.
 

Anarchy Labz

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Apr 9, 2024
Messages
54
Reaction score
43
Points
18
Z pseudo nelze vyrobit 4mmc, ale lze vyrobit methcathinon pomocí pseudo a kmno4
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respekt si zaslouží rady poskytnuté takovými osobami, které mluví pravdu. Važte si
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respekt si zaslouží rady poskytnuté takovými osobami, které mluví pravdu. Važte si
 

bigdigrandy

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 29, 2024
Messages
5
Reaction score
5
Points
3
Dobrý den,
Opravdu cítím váš problém, protože jsem byl kdysi jako vy, takže mám řešení pro váš problém.
. Pokud chcete mít opravdu snadný stimulant, doporučil bych vám syntézu methcathionů, protože obecně stačí reakční směs jen míchat a prekurzory jsou široce dostupné, například na BB je video A-PVP s použitím valerofenonu, hydrogenbromid (který lze nahradit bromem, pokud ho nemůžete sehnat) a trochu pyrrolodinu (pokud chcete jako stimulant pentedron (pentedron je derivát mefedronu), nahraďte pyrrolodin metylaminem, ale upravte molární hmotnost). Z jakéhokoli atomu s dusíkem můžete pomocí kyseliny chlorovodíkové udělat sůl, čímž získáte krystaly. Prekurzory by měly být k dispozici na etsy nebo synthetika eu, což je vlastně polská společnost. Pokud máte nějaké dotazy nebo potřebujete pomoc, napište mi.
 

Dj.Tizo

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jan 20, 2024
Messages
13
Reaction score
3
Points
3
Respekt si zaslouží rady poskytnuté takovými osobami, které mluví pravdu. Važte si
 
Top