Looking for a vendor Hledáte semena koky nebo listy koky

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Váš výtěžek při extrakci volné báze kokainu z listů koky nebo čaje z koky je přibližně 0,48 %.

Jak bylo řečeno, potřebovali byste nákladní auto listů jen na výrobu 1 kg kokainu ( +/- 210 kg na 1 kg koksu).
Potřebná infrastruktura se pravděpodobně nevyplatí.
To, co dělají lidé, kteří syntetizují kokain v Evropě, je dovoz výrobků s kokainovou volnou bází, jako je cement, textil nebo jiné, aby pak chemickým postupem získali volnou bázi z těchto výrobků.

Vaší nejlepší volbou bude pravděpodobně najít levný zdroj kvalitního kokainu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Delisse micropulverised je k dostání na clearnetových obchodech a je snadné ji dostat přes celnici z Peru, pokud jste v jiné než španělsky mluvící zemi, protože je komerčně balená a je to jen zelený prášek, o kterém předpokládají, že je to zelený čaj. Také je snadno rozemletý. Semínka by měla být snadno k sehnání na základě jednoduchého vyhledávání na Googlu, protože ve většině zemí nejsou nelegální.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Semena a živé rostliny můžete získat zde - https://www.vreeken.nl/.
100% legit a žádný podvod, opravdu milí lidé dobrá komunikace a trvalo mi dlouho, než jsem je našel. Bohužel semena jsou k dispozici pouze jednou ročně a musíte si je objednat předem, pak je opravdová blbost je udržet naživu. Všech mých 6 semen vyklíčilo, ale bojoval jsem s tím, že je udržím naživu déle než 6 měsíců, mám v plánu zajet a koupit nějaké živé založené rostliny.
Co se týče dodavatelů listů Coca, také hledám potvrzený kontakt na dodavatele, který může posílat do UK, nemám zájem o extrakci, jen o možnost mít nějaké.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Děkujeme za zveřejnění odkazu! Také toužím najít dodavatele kokainových listů, kteří mohou dodávat ve velkém, a jednoho už mám na seznamu.
Můžeme si vyměnit nějaké informace prostřednictvím DM, jsem otevřená sdílení!
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nezveřejňujte prosím odkazy jen tak bezdůvodně. Nejprve přidejte odkaz do adresáře odkazů, počkejte, až jej schválíme, a poté zveřejněte interní odkaz do adresáře. Takto bude komunita schopna vyhodnotit stránky a pochopit, kdo je důvěryhodný a kdo ne.
 

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Poznamenáno! A omlouvám se za porušení pravidel, myslel jsem, že jsem si přečetl všechna pravidla fóra. Už se to nebude opakovat.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,712
Points
113
Deals
666
Nezveřejňujte prosím odkazy jen tak bezdůvodně. Nejprve přidejte odkaz do adresáře odkazů, počkejte, až jej schválíme, a poté zveřejněte interní odkaz do adresáře. Takto bude komunita schopna vyhodnotit stránky a pochopit, které jsou důvěryhodné a které ne.
 
Last edited by a moderator:

Mr Gonzo

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 13, 2023
Messages
75
Reaction score
30
Points
18
Pěkný jeden odkaz, DM, pokud odtamtud nakoupíte a obdržíte to, co jste si objednali! A abych byl spravedlivý, porušil jsem to pravidlo, že jsem nejprve zveřejnil odkaz bez schválení prostřednictvím přidání do adresáře odkazů.
 

Berlin777

Professional
Manufacturer Seller
Language
🇬🇧
Joined
Jan 27, 2023
Messages
189
Reaction score
139
Points
43
Deals
10
Neuvědomil jsem si, že takto se přidávají odkazy, omlouvám se.
 
Top