Question Krystalické formy ketaminu

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Ahoj všem, kamarád se mě ptal, jestli se dají krystalky ketaminu změnit do jiné podoby, třeba na svíčku nebo tak něco. Prodává ket ve velkém, takže účelem je, aby zásilky byly méně nápadné na celnici. Jednalo by se o S-ketamin. Říkal, že něco podobného dělal s mdma a silikonovými formovači. Dá se to udělat? Pokud ano, může mě to prosím někdo naučit?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
pokud to dokážete oddělit, možná zkuste přidat mastné kyseliny, jako je kyselina palmitová? nebo to prostě smíchejte s palmovým olejem? nejsem si jistý, jestli by to vydrželo ve formě svíček, ale je to jen nápad.
 

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Oddělit R od S? Pokud tedy mám čistý s ket, jak ho rekrystalizovat do jiné formy?
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Myslel jsem jen přidat nějaké pojivo nebo emulgátor, jako se přidává do pilulky nebo sirupu nebo něčeho podobného, a zacházet s tím jako s voskem a vyrábět svíčku.

tady jsou informace o racemizaci r-ketaminu. nemohl jsem najít přesně to, co jsi hledal, ale doufám, že z toho něco budeš mít :3
 
  • Like
Reactions: vis

iseeghosts

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 24, 2024
Messages
10
Reaction score
2
Points
3
Při pokusu o registraci na webu to chce e-mailovou adresu. Nevím, jestli je to bezpečné
 

fidelis

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 1, 2024
Messages
311
Reaction score
354
Points
63
Stačí použít dočasný e-mail. afaik ho nemusíte ověřovat.

na webu je spousta dobrých zdrojů, používám ho k zodpovězení většiny svých otázek týkajících se chemie lol ^^;
 
Top