Question Jen na okraj

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Ahoj společně s vámi,

sleduji toto fórum již delší dobu, ale pouze jako tichý čtenář, který se nezúčastňoval.
Protože se mi velmi líbí, jak se tato komunita vyvíjí, rozhodl jsem se nyní zaregistrovat a možná se stát aktivním členem.

Mám již zkušenosti se Syntézou látek a rád bych pomohl ostatním a také se sám učil.

Je tu jedno hlavní téma (myslím, že i nejdůležitější), které jsem zatím v žádné ze známých komunit nenašel, a to je bezpečnost při nákupu chemikálií pro menší drogovou laboratoř. Mám také zkušenosti s cardingem, takže vím, jak zřídit anonymní bankovní účet, Paypaly, poštovní schránky, služby přeposílání pošty, společnosti atd..... Ty pomohou zaplatit a také anonymně přijímat téměř vše tím, že to přesměrují přes různé služby a nakonec to přijmou např. falešnou poštovní schránkou.

Pokud by byl o toto téma zájem, byl bych ochoten napsat podrobný návod, jak získat a používat falešnou identitu pro naše účely... ???

pozdravy,
TotalSynthesis
 

TotalSynthesis

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 17, 2022
Messages
82
Reaction score
46
Points
18
Dobrý den,

ok, mám to připravené.
Kompletní návod, jak a kde získat digitální a/nebo fyzický občanský průkaz, jak ho použít pro založení online bankovního účtu, Paypal, Ebay atd.... A samozřejmě jak zadávat objednávky a směrovat je přes různé adresy a nakonec je vhodit do anonymního PO Boxu nebo na místo vyzvednutí.

Právě pracuji na drobných opravách.
Kam přesně to mám poslat?
 

vincent

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 17, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den,
Mám zájem o kartování a používání falešných karet pro bankovní účely, kontaktujte mě zpět
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Ahoj :) Náš přítel nebyl online od listopadu loňského roku.

Nevíme, kde se momentálně zdržuje.

S tím, že pravděpodobně nenajdete nikoho, kdo by vám pomohl s vyplacením peněz z falešných nebo ukradených CC. Obecně je carding taky téměř mrtvý kvůli 2fa a dalším bezpečnostním prvkům, které kde byly před nějakou dobou zavedeny.
Lidé, kteří vám nabízejí "funkční" CC nebo něco z této oblasti, vás s největší pravděpodobností podvádějí.
 

Jonnymarket

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 30, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Zdravím vás tam,

Potřebuji nějaký pracovní koš, který dnes pracuje, většina z nich nepracuje v mezinárodních platbách.

Chci dělat platby v Indii a hlavně v USA.

Máte nějaký nápad ?
 
Top