Question Jsou prodejci na redditu spolehliví?

dpuis

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 6, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Název je to, co chci říci.
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Nedůvěřoval bych nikomu, kdo se zabývá přímo, dokud s ním nemáte DLOUHODOBOU zkušenost.
Nakupujte od nich na trhu s úschovou, abyste nepřišli o peníze z toho, že nedodají.
Breaking Bad má službu escrow pro veškeré zboží dostupné prostřednictvím výrobců zde.
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/help/escrow/
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Nevěřte nikomu. Zejména online prodejcům.
Pětkrát jsem byl podveden. Mohu vám k tomu dát několik rad.
* Nikdy nenakupujte online. Pokud nakupujete, používejte escrow.
* Osobní transakce, nedávejte peníze, dokud si zboží neověříte.
Pravděpodobně vám řeknou, že si vezmu věci ze skrýše a přinesu vám je. a oni.
 

kirmizi_sortli

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
5
Reaction score
7
Points
3
Omlouvám se, že nemohu upravit svou zprávu. zde je zbytek mého textu.

Nikomu nevěřte. Zejména online prodejcům.
Pětkrát mě podvedli a přišel jsem o spoustu peněz. Existuje několik rad, které vám k tomu mohu dát.
* Nikdy nenakupujte na internetu. Pokud musíte, použijte službu escrow. Pravděpodobně nechtějí používat escrow.
* Osobní transakce, nedávejte peníze, dokud si věci neověříte.
- Pravděpodobně řeknou: Vezmu věci ze skrýše a přinesu ti je, dej peníze hned a už toho člověka neuvidíš.
- Mohou vám dát pytlík s falešnými věcmi. čichněte si nebo ochutnejte, než dáte peníze.
- Neukazujte peníze ani peněženku před ověřením zboží. až si budete na 100 % jisti, pak dejte peníze.
- Někdy řeknou, že je to 60 dolarů, a pak cenu vždycky zvednou. nikdy jim to nedovolte.

Tohle všechno jsem zažil. Dokonce jsem sem přišel najít slušného prodejce, ale nemohl jsem. Protože prodejci nikomu nevěří. Takže musíte udělat to samé.

Co můžete udělat?

Zkuste najít člověka, který někoho zná, to je jediná možnost. Jinak to bude mlácení do vzduchu.
 
View previous replies…

bmkadbbsupplier

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 23, 2022
Messages
54
Reaction score
20
Points
8
Deals
1
Ano, nechci diskriminovat, Italové v Evropě dávají přednost prostitutkám, pravděpodobně kvůli vlastní zkušenosti.
 

raporeyiz

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 25, 2022
Messages
3
Reaction score
1
Points
3
Kámo, skryl jsi svůj profil, můžeš mi doporučit prodejce, který dodává v tr pro lsd?
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
412
Points
63
Ano! Rozhodně! Stejně jako ti černoši, kteří stojí na konci každého mostu přes kanál v Amsterdamu! Naprosto. Investujte s nimi do bitcoinu, když už budete kupovat drogy, je to výhodná koupě!
 

tinaprochem

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 3, 2023
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Na Redditu je mnoho podvodníků, dávejte si pozor, než provedete objednávku.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Ne. nedůvěryhodní a většinou hloupí lidé tam. Dost hloupí na to, aby podvedli lidi, kteří se chtějí jen pobavit. Obecně byste měli brát s rezervou vše, co vidíte na redditu v souvislosti s chemií (obchod s drogami je v tom zahrnut). Já sám jsem se nikdy nesetkal s nikým, komu bych věřil natolik, abych na této platformě poslal větší částku peněz za cokoli, ať už jde o drogy, chemikálie nebo vybavení. Své peníze tam nemáte nijak pojištěné a kdokoli vám může říct cokoli.
 

Antihero999

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 6, 2023
Messages
53
Reaction score
53
Points
18
Někdy dávám inzeráty na Reddit, ne všichni dodavatelé na Redditu jsou podvodníci, raději začněte se vzorovými objednávkami, než jim začnete důvěřovat.
 
Top