Question Je skutečně výhodné vyrábět si vlastní chemické prekurzory?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Vidím, že k výrobě chemického prekurzoru je zapotřebí spousta chemických činidel, takže by mě zajímalo, zda se to vyplatí
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To se týká především chemie a chemického inženýrství. Tahle otázka, tenhle komentář, to je prostě takové obecné, že jsem zvažoval, že na tenhle příspěvek odpovím, ale každý zná odpověď. Ano. Ne, možná. Takže 🤔. Při koupi chloroformu mě nepřistihnete a při výrobě kyseliny vinné D mě taky nepřistihnete. 😜
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Myslíte si, že se vyplatí vyrábět kyselinu lysergovou (CAS: 82-58-6) na vlastní pěst?
Potřebuji ji jako prekurzor pro chemickou syntézu diethylamidu kyseliny lysergové (CAS: 50-37-3).
Vidím však, že je to velmi složitý proces a je zapotřebí mnoho chemických reakcí a chemických činidel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
To je faktor číslo 1. Dostupnost. Existují prekurzory, které mají větší cenu než zlato, protože nejsem nastaven na dusíkovou atmosféru nebo 10 atm. Pokud je tlak. Ty samé chemikálie nemají takovou hodnotu pro někoho, kdo je.
Pokud nevíte nic o chemii, jsou ty pseudoefedrinové pilulky cenné, ale pokud víte, jak vyrobit P2P, nejsou vůbec cenné. Zvažoval jsem možnost vyrábět činidla a prekurzory místo produktu, ale je to mnohem větší tržní nika a je to přesně v souladu s výrobou hotových produktů v měřítku zisk/nebezpečí.
Kdybych doma neměl absolutně nic jiného na práci, asi bych ve velkém měřítku pěstoval kvasnice pro L-pac nebo pěstoval mák, efedru, khat nebo věci v tomto smyslu
 

T0lek511

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 10, 2023
Messages
126
Reaction score
84
Points
28
Deals
1
Ne jeho jednodušší je prostě koupit prekurzory z Číny jako příklad P2NP stojí stejně jako nitroethan a dostanete prekurzor ne prekurzor jako nitroethan.
 
Top