Question Je možné stát se lékárenským chemikem, kde začít / kde se naučit, jak správně řezat

plz1morechance

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, jsem v této skupině nová, chci si založit laboratoř v kalifornii a zajímalo by mě, jestli je možné, aby ambiciózní žák vyráběl amp.,mdma,benzo a naučil se míchat drogy proply... například mám jednu hromadu alprazolamu, jak zajistím, že když ji nakrájím na 2mg tyčinky, že každé malé zrnko bude aktivní, je nějaký způsob, jak smíchat složky za mokra, aby bylo zajištěno, že každá tyčinka má 2mg?
 

curiousgeorge

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 7, 2023
Messages
10
Reaction score
5
Points
3
Pravděpodobně byste neměli zveřejňovat svou polohu...
 

Clark012

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 5, 2023
Messages
37
Reaction score
9
Points
8
Pouze pro mé zákazníky Busines costumers bro. Podnikám už dlouho, takže bude těžké mluvit s někým složitým, aniž bych to věděl ahahaha
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Dobrý den, omlouvám se, že pro vás nemám odpověď. jen jsem chtěl říct, že jsem na tom stejně. oceňuji lidi, kteří se chtějí učit, doufám, že dosáhnete svého cíle.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
  1. https://www.lfatabletpresses.com/ready-mix-firmapress (Není to dodatek, je to prostě něco, co mnoho lidí, které znám, používá pro své osobní projekty) je to poměrně dobrá kombinace věcí, díky které pilulky vycházejí velmi důsledně. Můžete také použít mikrokrystalickou celulózu pro méně optimální výsledky, ale nižší cenu. To by bylo dobré pro váš zkušební provoz.


  2. Odvažte dané množství (řekněme 50 gramů) směsi a lisujte ji (wdym řezat, tyčinky se lisují lisy na pilulky, ne řezat), dokud nic nezůstane.
  3. Odvažte všechny vyrobené pilulky a vydělte je počtem pilulek. Nyní víte, kolik váží jedna tyčinka a kolik se ztratí v lisu.
  4. Nyní jednoduše odečtete hmotnost účinné látky (tj. Alp) od hmotnosti tyčinky
  5. vynásobte počtem tablet
  6. Odečtěte od množství výchozí směsi
  7. Nyní víte, kolik každého z nich máte dát do misky
  8. Použijte silikonovou stěrku, abyste směs rozmíchali a přitlačili ke stěně misky.
  9. Takto postupujte nejméně 15 minut
  10. Naplňte směs a stiskněte


A ano, jsem si vědoma toho, že by to šlo udělat jednodušeji, ale schválně jsem to zde udělala co nejjednodušší.

Abych odpověděl na zbytek vaší otázky: Naučte se, jak provést extrakci DMT. Pak se naučte, jak vyrobit vape juice Changa & DMT. Jakmile to zvládnete, naučte se vyrábět GHB.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,662
Solutions
3
Reaction score
2,740
Points
113
Deals
1
Dobrý den, děkuji za radu, ale neptal se na extrakci DMT z rostlin. Navíc je tento návod zastoupen ve Fóru BB.
 

erstwhile

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 8, 2023
Messages
25
Reaction score
11
Points
3
Zeptal se, zda by se mohl naučit, jak se stát chemikem v oblasti léčiv, a protože toho ví jen velmi málo, navrhl jsem mu, že by mohl začít.
 

Wario

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 16, 2023
Messages
43
Reaction score
32
Points
18
Začal jsem se síranem amonným, ale strávil jsem spoustu hodin čtením všeho možného o tajné chemii.
 

oldgalaxy

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 21, 2023
Messages
16
Reaction score
9
Points
3
Pokud chcete vědět, jak syntetizovat léky, začněte s knihami o organické chemii pro začátečníky, učte se, než se naučíte víc a budete vědět vše, co potřebujete, čtěte bbgate, mluvte se zkušenějšími chemiky, čtěte další fóra a reddit, možná rhodium archiv na erowidu, ale pozor na ty syntézy, které tam dávají
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, mám e dotaz mám 1 kg bmk 5449-7-1 prášku jak mohu z něj udělat p2p pomůže mi někdo prosím? Díky
 

Jos

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 27, 2023
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Otázka mohu si sám vyrobit e refluxcondser tak ano, jak si ho mohu vyrobit děkuji již nyní
 
Top