Question Identifikujte směs pro řezání kokainu

searchingofamix

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 31, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, může mi někdo pomoci identifikovat 5 různých látek, které mám k míchání kokainu.
Můj dodavatel mi nikdy neřekl, co to je, a teď je pryč.
děkuji
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Z čeho vycházíme, nejsou žádné obrázky ani popisy. Není tu nic. Mezi 5 nejčastějších příměsí v kokainu patří;
-Kyselina boritá. Měla by být perleťová a bílá
-kofein. Hádám, že je hořký a bílý.
-fenacetin. Už si ani nepamatuji, co to je, ale vím, že jsem viděl, že je to běžné. Nachází se v kokainu.
- Benzokain, lidokain, tetrakain ECT, znecitlivuje ústa. Lidé si myslí, že v tom napodobuje kokain, ale lidé, kteří jsou obeznámeni, vědí, že kokainu trvá 30 vteřin, než vám znecitliví ústa, a tato lokální anestetika působí asi 10-15 vteřin.
-Paracetamol , jiný název pro paracetamol, například Tylenol. Jediné, co k tomu mohu říct, je to, že jsem to viděl 100krát uváděné v analýze.
-levamizol. Lék na odčervení koní. Rozkládá se na aminorex a amfetamin, 2 stimulanty. Může ti způsobit gangrénu uší a nohou a strašně tě zkurvit.
-metamfetamin. Tady je to běžné, kdykoli někdo řekne, že má opravdu dobrý kokain, znamená to, že je v něm pervitin. Nediví se, proč není žádná euforie a sjíždí je to 6 hodin. Lidi tady jsou hloupí.

Chovejte se k lidem tak, jak byste chtěli, aby se chovali k vám, a nedávejte jim tam nic z toho. Prostě si za nejlepší produkt naúčtujte tolik peněz, kolik chcete vydělat. Raději zaplatím 200 dolarů za gram za dobrý kokain než 70 dolarů za gram za šmejd, ve kterém je 5 a více druhů odpadu. To by udělal i každý jiný.
 
Top