Question Snažila jsem se vzpomenout si na kuchařku z hrnce. Věřím, že to mám správně, může mi někdo pomoci?

chewie12321

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 25, 2024
Messages
3
Reaction score
3
Points
3
Ok to už je nějaký čas, co jsem prošel všechny tyto znalosti, ale já jsem tady a ujistěte se, že mám podrobné recie[t correct s zpět v den, kdy jsem dabled ve výrobě některých věcí a ten, který jsem se naučil dobře byl meth jsem se naučil anhidris amonia dope červené ad černé a další studené vařit jeden, že jsem se chystá jen zkusit pro jednoduchý obličej konfence nemusí jít k prodejci a dostat nic jen se postarat o mé návyky a to je to, ale im zasekl na detais.

1 unce NitroMethane GaI
2 Chmel číslo 9 pistolová modř 7 uncí
3 svařovací tyče oranžové hroty pro nichole
4 ? myslím, že je tam aktivovaný charchole, ale nejsem si jistý.
5 pevně zalepím víko vařím 12 hodin na vysoké teplotě a pak nechám 12 hodin odstát a vychladnout.

Po dokončení jsou dvě vrstvy, jedna horní, což je veškerý meth, který je třeba odříznout zespodu, spodní vrstvu vyhoďte a ujistěte se, že se vám nedostane do krystalu, může být jedovatý.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
😄 Né, člověče, to mi zní jako recept na strunový doping, myslím, že vosí doping má ale větší šmrnc🫣, divím se, že to nebylo objeveno dřív. Jsi venku a rozbil jsi vosí hnízdo a ony jsou nasraný! Ale máš to, bugbzapper, sprej proti vosám, trochu křížové palby......
Jen pro jistotu, ne, to nic nedělá. Možná díru do peněženky.
Vlastně to je hodně dusičnanů, že by to mohla být extrémně energetická reakce.😬
Nee, kdo by to byl řekl, modření zbraní je sůl. Sakra slanej petr je užitečnej af.
 
Last edited:

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
881
Points
113
Zde jsou uvedeny některé složky přípravku Hoppe's No. 9 Gun Bore Cleaner:
Isobutan: 1000 ppm
petrolej: 800 ppm
Etanol: 100 mg/m³
Kyselina olejová: 1000 ppm
Citronellal: 100 ppm
Hydroxid amonný: Méně než 1 %
(R)-p-mentha-1,8-dien: Méně než 1 %
1,8-cineol: Méně než 1 %
 

SoldadoDeDrogas

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Nov 16, 2023
Messages
214
Reaction score
142
Points
43
Naprosto vězeňský návazný recept na drogy. Je docela legrační, když všichni "dobří staří hoši" z jihu přijedou a sedí na severovýchodě, všichni přivezou historku o tom, jak jsou motorkářský gang metamfetaminový král. Vzpomínám si, jak mi na začátku dvacátých let vyprávěl můj spoluvězeň z Floridy, který "vyráběl a prodával kila pervitinu" podle nechvalně známé techniky "string dope". Nejspíš to mám ještě někde zapsané, s přesnými detaily a proporcemi. Tehdy jsem to slyšel poprvé.. V průběhu let jsem od několika různých lidí slyšel různé varianty, ale obecná myšlenka byla stejná. Když vím, co vím teď, je docela legrační, když se mi o tom lidé snaží vyprávět, jako by věděli něco, co nikdo jiný neví - jako by měli v ruce eso, které mohou vytáhnout a vydělat na něm jmění, kdykoli potřebují přijít. Jen musím počkat měsíc, než to akvárium s rybičkami, které jsem zakopal plné filtračního uhlí a modřínu na zbraně, zareaguje a na všech strunách vyroste led. ...nebo to bylo 12 hodin? Po 12 hodinách "vaření na vysoké teplotě"... hmmm... ať už.... to jednou začne růst...
Každopádně si budu zpívat: "Jsme v balíku..." za chvíli...
 
Top