Question Mám znepokojivou otázku

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
promiňte, ale moc nerozumím tomu, jak používat fórum. včera jsem napsal vyjádření k videu na youtube, které jsem studoval. dnes je video pryč, vymazáno z povrchu planety. podnítil jsem nějakým způsobem toto dění? nejsem paranoidní člověk, nicméně: včera jsem nechal dotaz na komentáře k videu, odpověď, kterou jsem dostal, nebyla taková, jakou jsem očekával nebo jakou jsem pochopil. prostě...........
 
Solution
no.lol,im not delusional,perhaps just a little nervous as to why the creator of this video did this,i want to contact him but i dont know who he is or anyway to do that,can anyone help me to figure this out?how do i contact youtubes bbexpert?theres more to story,but im absolutely positive the video was deleted because of what i said or did with comment on it.id like to fix that if possible,thanks

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nezdá se, že byste blouznil (paranoia je v klinickém smyslu známá jako paranoidní delirium), ale vaše obavy mají paranoidní příchuť, protože je lidské se tak někdy cítit. Skrytý nepřítel ve vašem nitru dost možná souvisí s nějakým druhem viny, kterou si musíte uvědomit, aby byla zvenčí neodhalitelná (mějte na paměti, že je to vaše a s vámi). Podivné chování, které pozorujete, nesvědčí tolik o potížích (které vám nemohu slíbit, že vám chybí). Každopádně je pro vaše dobro, když si představíte a připustíte, že ani ten nejlepší chirurg na světě by neměl stejný pocit při operaci vlastní matky nebo jen tak nějakého náhodného pacienta. Prostě se přeneste do diferentní osoby, ke které vzhlížíte, a chovejte se tak, jak by se chovala ona.
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Nesmím se bát. Strach je zabiják mysli. Strach je malá smrt, která přináší úplné vyhlazení. Postavím se svému strachu čelem. Dovolím mu, aby mnou a skrze mne prošel. A až projde, obrátím vnitřní oko, abych viděl jeho cestu. Tam, kam strach odešel, nebude nic. Zůstanu jen já.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Ne.lol, nemám iluze, možná jsem jen trochu nervózní, proč to tvůrce tohoto videa udělal, chci ho kontaktovat, ale nevím, kdo to je nebo jak to udělat, může mi někdo pomoci to zjistit? jak mám kontaktovat youtubes bbexpert? je toho víc, ale jsem si naprosto jistý, že video bylo smazáno kvůli tomu, co jsem řekl nebo udělal s komentářem k němu. rád bych to napravil, pokud je to možné, díky.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Dobrý den, vítejte na fóru BB. BBexpert je každý Expert na BB fóru jako já. Smazali jsme videa o výrobě léků, abychom zachránili náš kanál před banem. Všechny je najdete zde je sekce Video.
 
View previous replies…

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Děkuji moc za to, že jste mi dali vědět. upřímně řečeno, myslel jsem si, že jsem způsobil, že videa zmizela, protože hned po mém kontaktním komentáři věci zmizely. byl jsem trochu zdrcený, když video spadlo, protože to bylo moje výzkumné zaměření od roku 2010, je to velmi dlouhý příběh, který sdílím s několika málo lidmi. nenávidím to, co se stalo prostřednictvím naší vlády, zkrátka, vzali mi tolik věcí, které mohou být velmi užitečné pro určité lidi, nemusím říkat víc. ještě jednou děkuji.
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
Toho si opravdu ceníme.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
To je jedna skvělá píseň a já jsem chtěl použít název této písně jako odpověď na vaše vlákno, ale myslel jsem si, že málo lidí zná odkaz na Weedeater
 

general

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 14, 2023
Messages
40
Solutions
2
Reaction score
18
Points
8
lol.no to jsem nevěděl,ale opravdu mě to zaujalo,upřímně mi to sedlo,palec nahoru.
 
Solution
Top