Question Jak přečistit pouliční metamfetamin na d-metamfetamin?

finch3523

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 11, 2022
Messages
29
Reaction score
4
Points
3
Pokud jsem tedy získal údajný metamfetamin, jak ho mohu přečistit na d-metamfetamin?
Promývání aktetonem je snadné. Ale co ostatní složky?

Co je to ta látka n-iso, slyšel jsem, že je to neaktivní složka, jak vzniká, jak se jí zbavit?

Pak na konci oddělit d a l kyselinou?
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5

Zde si můžete pročistit.
Rozdělení enantiomerů jsem ti už vysvětlil a máš to i ve vlákně, na které jsem dal odkaz.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Hii...
Jak převést kyselinu hydrochloridovou z 37 % na 35 %? Chci použít pro HCL plyn ke krystalizaci. Co používám NaCl nalít s HCL Kyselina, nalít H2So4. Ale v mém rozpouštědle s efedrinem je olej. Myslím, že mám problém s koncentrací hcl. Protože v tajné knize strýčka Fester meth se píše, že se musí použít 35% kyselina hcl.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Můžete použít 37% kyselinu. 2% nemají tak zásadní vliv.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
Chci se také zeptat. Jak mohu získat 100% efedrin hcl z tablet obsahujících 12,5 mg efedrinu hcl a teolifin 120 mg. Krok za krokem, také se obávám použít ur raději v "extrakce efedrinu z tablet", protože u nemají mrazák. Připraven je petrolether 40-60, toluen, NaOH, plyn HCL, separační nálevka, kádinka, magnetické míchadlo.
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton jak vyrobit kyselinu hypofosforečnou pomocí Hypofosforečnanu sodného, hcl 37%, petrolether 40-60, mohu použít diethylether?
 

robertlouis

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 13, 2022
Messages
35
Reaction score
21
Points
8
@G.Patton poté, co jsem provedl refluxní 8H proces s efedrinem hcl + kyselinou hypofosforečnou + krystalem jódu. Co mám udělat s rozpouštědlem, když vychladne? Jak krystalizovat. Protože cookin crank strýček video na těchto stránkách je řezání. Poslední krok je rozpouštědlo nalít do oddělovací nálevky n zalít roztokem naoh, kolik roztoku naoh n potom co dál?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
Máte na mysli hypofosfát sodný?

Toto téma o jiném tématu. Prosím, zeptejte se mě v PM nebo vytvořte příslušné téma Q/A.
 
Top