Question Jak najímat lidi pro farmaceutické buisnesy a podobně?

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Ví o tom někdo? Mám jim to říct předem, nebo mám využít lidi, kteří jsou jen pošťáci a podobně, nebo mám zkusit vybudovat síť přes internet jako tady?
 

BadBoy

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
9
Reaction score
2
Points
3
Vyrobené webové stránky získat kvalitní produkt a prodávat lidem z celého světa. Mnohem bezpečnější jako u prodávat na Streat
 

ginger1234

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
7
Reaction score
2
Points
3
Nerozumíte tomu, co říkám, říkám, zda mám přimět lidi, aby dělali věci s tamními znalostmi, nebo jen najmout náhodné pošťáky a nic neříkat.
 

blosuetoday

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 28, 2022
Messages
44
Reaction score
31
Points
18
Stačí si najmout jedny lidi, kteří za vás budou posílat balíky. Za všechny balíky zaplatíte zakoupenou kreditní kartou. Bylo by lepší, kdybyste si najali náhodného člověka, aby vás neznal a nemohl vás napráskat. Vždycky si můžete najmout dobrého kamaráda, o kterém víte, že vás nepřehodí a bude to mnohem bezpečnější než výše uvedené řešení.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osobně si myslím, že online je jen třešničkou na dortu. Nikdy bych neprodával pod určitou částku, dělal bych transakce na místech, kde mě nikdo nezná, a najal bych si alespoň 1 runnera, aby věděl, o co jde, jinak bude špatně reagovat, až to zjistí, a nebude trvat dlouho, než na to přijdou. Ujistěte se, že mu dobře zaplatíte a snažte se, aby se nezfetoval, když běží, ale buďte velkorysí po skončení pracovní doby. Ujistěte se, že je jasné, že má dělat předávky a ne se stýkat s lidmi. Dělejte si vlastní zásobování, jinak by s ním mohl být problém.
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
158
Reaction score
48
Points
28
Osobně si myslím, že online je jen třešničkou na dortu. Nikdy bych neprodával pod určitou částku, dělal bych transakce na místech, kde mě nikdo nezná, a najal bych si alespoň 1 runnera, aby věděl, o co jde, jinak bude špatně reagovat, až to zjistí, a nebude trvat dlouho, než na to přijdou. Ujistěte se, že mu dobře zaplatíte a snažte se, aby se nezfetoval, když běží, ale buďte velkorysí po skončení pracovní doby. Ujistěte se, že je jasné, že má dělat předávky a ne se stýkat s lidmi. Dělejte si vlastní zásobování, jinak by s ním mohl být problém.
 
Top