Question Jak získat amfetamin z pseudoefedrinu?

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Ty se totiž nepřekládají. V pseudonymu není žádný metamfetamin, který byste mohli extrahovat. Musíte pseudo přeměnit na pervitin prostřednictvím chemického procesu, syntézy.
Syntéza je popsána v sekci "amfetaminy" na tomto fóru. Kterou byste našel, kdybyste se obtěžoval ji vůbec vyhledat, než jste napsal další otázku.
 

8n398k20k280

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 3, 2022
Messages
31
Reaction score
4
Points
8
Pokud jsem položil tuto otázku, není jasné, že jsem nepochopil celý proces syntézy? "DocX" je mi líto, nejsem rozený chemik, abych tomu rozuměl. Myslím, že toto fórum má pomoci ostatním, kteří jsou v tomto oboru noví a chtěli by více pomoci od vrozených chemiků, jako jste vy!
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
V žádném případě nejsem "vrozený chemik". Jsem také začátečník. Ale moje kritika nespočívá v tom, že byste nerozuměl, ale v tom, že jste se o to ani nepokusil.

Nejprve si na fóru vyhledejte syntézy, které hledáte. PŘED položením otázky. Je to jednoduché hledání, nemá nic společného s tím, že jste chemik.

Pak, až to najdeš, si to přečti. Pokud tam jsou věci, kterým nerozumíte, vygooglujte si je. Pokud se zaseknete, zeptejte se na ty konkrétní věci.

Pokud se zeptáš, jako jsi to udělal ty, "Jak se vyrábí amfetamin?", odpověď zní "Přečti si ten zatracený popis syntézy na fóru!".
Pokud se však zeptáte "Promiňte, četl jsem tento popis synthu *odkaz* a nerozumím tomu, co znamená bazifikovat roztok" (nebo nějakou jinou specifikovanou část synthu), můžete dostat tipy a odpovědi. Já vám například rád pomůžu s jakýmikoli znalostmi, které mám. Na tomto fóru najdete několik příkladů.

Nevadí, že se v chemii nevyznáte. Není v pořádku být líný a ani se o to nepokusit. A pokud neumíš vyhledávat na fóru nebo klást otázky, na které ti lidé mohou skutečně odpovědět, musíš se to nejdřív naučit. Pokud na to nejste připraveni, nikdo vám nepomůže a tohle není nic pro vás.

To je alespoň mých pět centů.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Mimochodem, zde je přirovnání, které vám pomůže porozumět:

Řekněme, že se jedná o fórum o stavbě domů různého druhu. Je v něm spousta půdorysů a popisů, jak postavit spoustu různých domů, mezi nimi i jeden s názvem "Jak postavit městský dům".
Pak tam zaskočíte a položíte otázku "Jak se staví městský dům?".

Chápete, že to může být vnímáno jako taková malá, malá hloupost, že?

Kdybyste se však zeptali
"Promiňte, četl jsem popis, jak postavit městský dům, ale je v něm spousta zmínek o "2 na 4". Nerozumím tomu, co je to "2 na 4". Snažil jsem se to vygooglit, ale nemůžu najít žádné informace. Může mi to někdo vysvětlit?", lidé by vám samozřejmě pomohli.
Já vím, že bych to udělal.
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Mohu extrahovat amfetamin z pseudoefedrinu? Jak to funguje? 😅😅😅
Prosím, řekněte mi to @8n398k20k280.
Vidím to dost podobně, jenom berte v úvahu, že nový uživatel tohoto fóra možná neví přesně, co má hledat, nebo zvolí špatné vyhledávací výrazy a pak najde zatím mnoho nových příspěvků, jako je tento, bez skutečného obsahu. Pro přehlednost, měly by být všechny návody od odborníků, nebo od odborníků prohlášených za dobré, v samostatné kategorii, kde by nikdo jiný nemohl otevírat témata, nebo tyto návody všechny připíchnout, aby se daly lépe najít bez použití funkce vyhledávání. Množství těchto příspěvků ukazuje, že změna v této oblasti by snad byla vhodná, protože nevěřím, že všichni opravdu běhají s nástěnkou před hlavou a prostě sem vkládají oni zcela nesmyslné komentáře. Myslím, že je tu prostě příliš mnoho dojmů, které působí najednou, člověk se musí pořádně nadechnout, aby našel přehled.
A pak vydá, že volání o pomoc najít začátek. Ale to zahlcuje fórum.

Teď máme 10 centů v kroužkovém pytli.
 

MadHatter

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 4, 2021
Messages
442
Solutions
1
Reaction score
411
Points
63
Určitě je to dobré! Tento návrh jsem zveřejnil v Heisenbergově vlákně o novém stylu fóra.
I když v tomto konkrétním případě neplatí. Mohl zadat do vyhledávacího řádku přesně tu otázku, kterou zde položil, a dostal by správný výsledek.

A upřímně řečeno, provádět chemické syntézy bez chemického vzdělání není reálný počin, pokud člověk není dostatečně zvídavý, podnikavý a inteligentní, aby si sám našel jakoukoli informaci a spojil si jednotlivé body. Pak je stejně dobré vrátit se na darknetové trhy a produkt si koupit.
 
Last edited:
Top