Question Jak řezat čistý amfetamin?

Wendy

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2022
Messages
8
Reaction score
3
Points
3
Zkoušel jsem prodávat čistý síran. Jen abych zjistil, že průměrná čistota je 13 % a lidé by překročili 500 mg a skončili na jednotce intenzivní péče. Dokonce obviňovali lék.

Byl by kofein dobrý na snížení řekněme na 40 %, nebo by nějaký neutrální řezací prostředek odvedl lepší práci?

Tím se aktivně prosazuje mise BB. Jde o to, aby bylo více čistých drog. Kdyby to byl heroin, lidi by padali jako mouchy. Musí se to snížit, ale pořád to musí být to nejlepší na ulicích.
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Nevím, jestli ta směs může udělat dobře tělu, nebude to dobré pro srdce, než to říznout nějakou pomocnou látkou z nějakého léku, který tělu neškodí a nemá na tělo žádné účinky. ale nejsem odborník, mluvím z neznalosti
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Jsme kategoricky proti jakémukoli krácení výrobků vzhledem k tomu, že může mít negativní vliv na zdraví a je nespravedlivé. Pokud chcete své zákazníky varovat, můžete jim sdělit správné dávkování.
 
View previous replies…

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ale pokud uživatel nedůvěřuje prodejci a vezme si 100 mg nebo 200 mg v domnění, že rychlost je snížena? bro zemře
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
Naprosto s vámi souhlasím, přesto existují někteří zákazníci, kteří na to neslyší, i když jste je varovali před riziky vysoké čistoty a "neznámých střihů z ulice" dalšími riziky. zbytek lidí.

Pokud neznáte prodejce, například někoho, koho najdete na noční party, riziko předávkování hlavní látkou (drogou) může být nižší, ale riziko, že vás řezy poškodí, je mnohem vyšší, protože mohou mít složku, která vám způsobí anafylaktickou reakci.

Také nemám rád řezání drog, ale když mě o to lidé požádají, protože produkt, který prodávám, je pro ně příliš silný, přidávám pouze JEDEN řez, což je kofein pro amfetamin, a vždy svým zákazníkům říkám přesný poměr čistoty a aby si uvědomili, že to je pro jejich zdraví nejhorší než jen užívání správných dávek neřezané drogy.
To je moje rada jako dealera. Vždy se svými kostuméry mluvte jasně.
 

Ciro di Marzio

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 9, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Jenže ne každý je natolik chytrý, aby si toho všiml. Někteří z mých přátel jsou takoví. Jejich ego je však obvykle vyšší než jejich inteligenční kvocient. Když jsem jednomu z nich řekl, aby netlačil jedničku nahoru, když tam byl opravdu dobrý materiál, zasmál se.
"Mám dvacetiletou rutinu. To jako vážně? - Ty máš max. Dvacetiletou rutinu sledování obrázků, podobnou téhle v drsných sračkách." "Aha.
Mezitím on, hluchoněmý autentický zombík, kartoval prst tlustou "zaručenou fibrilaci levé síně".
Musel jsem na něj zařvat, aby mě poslechl.
Mnozí na tom mohou být podobně. Asi bych si vyčítal, kdyby jim z toho bylo špatně, protože jsem mohl mít víc rozumu. Takže těžká otázka...
Kdybych to měl ředit, byla by to dextróza nebo glycin. Ten druhý by mohl být lepším řešením. Přírodní aminokyselina, která se používá i ke slazení, je zcela rozpustná ve vodě a nemá negativní vliv na hladinu cukru v krvi. Pokud vím, nejsou také známy žádné vedlejší účinky při konzumaci velkého množství. Zředil bych ji alespoň na 75 % čistoty, z těchto. Nebo spíše 80 %... Aby se vyzkoušelo, jak moc se zhoršil a podle toho se to nastavilo. Pak by byla levnější verze a dražší verze. Intelektuál si určitě vybere tu levnou. Ale aspoň nedá 1G do šipek.
 

Acidosis

Don't buy from me
Resident
Joined
May 31, 2022
Messages
209
Reaction score
143
Points
43
Manitol je jeden pěkný,a syrovátkový prášek
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
můžete řezat s vitaminy, jako je vit C nebo E, pro antioxidační účinek, nebo můžete řezat s NAC
 

sadow

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 1, 2023
Messages
107
Reaction score
63
Points
28
Deals
11
Mohl by být řez vitamínem B3 nebo může být nebezpečný?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
vitamín B3 zvyšuje rychlost hemoglobinu a zvyšuje tvorbu červených krvinek, takže může být pro srdce nebezpečný kombinovat vazokostrikční a vazodilatační látku, řezat s vit C nebo NAC, jeho velmi levné na hromadné com
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1
Vit C je kyselina askorbová a může vás pálit v nose.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Aha, to jsem nevěděl, takže NAC je dobrý
 

limpbizkuit65

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 14, 2023
Messages
14
Reaction score
6
Points
3
To jsem nevěděl, v mládí jsem vyzkoušel několik různých řezaných amfetaminů a většina lidí mi říkala: "Když to nepálí, není to amfetamin/rychlá pasta".

Vím, že chápu, kde se tento falešný fakt vzal.
To samé se stane, když přijdete ke mně a mluvíte o suchém speedu, většina lidí si bude myslet, že to bude cutten jako čert, takže mnoho dealerů přidává alkohol, bělidlo nebo podobné chemikálie, aby vás to pálilo v nose.
Většina lidí, kteří si takový řezaný sajrajt kupovali, má teď spoustu potíží s dýchacím ústrojím.
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
můžete řezat s Raspberry Ketones pro chuť, prášek je také bílý
 

KlintoL

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 12, 2023
Messages
10
Reaction score
3
Points
3
Kamarádi, kteří sledují červený nil? :D
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
Ne, brácho, nevím, co to je :(
 

Marocamora

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 4, 2022
Messages
7
Reaction score
1
Points
3
Prosím, lze smíchat amfetamin s benzokainem nebo lidokainem? A může to způsobit nějakou újmu spotřebiteli?
 

ymaaah

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 27, 2022
Messages
156
Reaction score
51
Points
28
všechno se dá smíchat s amfetaminem, ale jo, benzokain a lidokain jsou nebezpečné pro srdce a zvyšují tep, takže... není to dobrý nápad. míchat s NAC nebo smtg, kteří nezasahují do účinků amfetaminu, nemíchat s taurinem, nemíchat s gaba, nemíchat s aspirinem ect, a nemíchat s cafeinem, guaranou nebo jiným stimulantem, NAC je pro mě nejlepší, protože NAC má spoustu dobrých účinků na zdraví, hlavně na mozek, a prý pomáhá uživatelům drog proti bažení, takže.. nejlepší volba imo

ale můžeš to míchat s hořčíkem, myslím, nebo aminokyselinou.
 
Top