Question Jak probíhá výroba pervitinu pomocí lékařského kapalného efedrinu (C10H15NO)?

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Použil jsem přímo kapalinu a měl jsem problémy při krystalizaci, zůstává jako voda, může být problém v její čistotě nebo není možné vyrobit pervitin s léčivou kapalinou efedrinem? Použil jsem metodu obsahující červený fosfor a kyselinu chlorovodíkovou.
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Dobrý den, od které společnosti jste výrobek použili?
A jaké procento efedrinu je rozpuštěno v jakém množství tekutiny (ml)?
 

Napoleon

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 15, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Koupil jsem si ji tak, že jsem podplatil nemocniční personál. Složení neznám, vědí jen, že se používá pro pacienty. Existuje nějaká metoda, kde mohu oddělit čistý efedrin?
 

Loooow

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 30, 2022
Messages
34
Reaction score
9
Points
8
Teoreticky stačí nechat kapalinu odpařit tak, aby na konci zůstala látka v ní rozpuštěná (efedrin HCI).
Pokud do ní není přimícháno nic jiného!
Kapalinu bych nechal odpařit v široké skleněné misce, při pokojové teplotě, na tmavém místě!!!
Pak byste ji měli být schopni bez problémů použít k redukci jodu/fosforu (červeného).
Jsem úplný noob, ale tohle jsem zkoušel před 10 lety a je to docela snadné!!!
Sluníčkový pozdrav a hodně štěstí
 

plancklong

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Jul 7, 2022
Messages
36
Reaction score
13
Points
8
Ahoj Napoleone,
našel jsem toto:
Dávkování a způsob podání efedrin sulfátu injekcí
Obecné pokyny pro dávkování a podávání
Injekce efedrin sulfátu, 50 mg/ml musí být před podáním zředěna jako intravenózní bolus, aby bylo dosaženo požadované koncentrace. Nařeďte fyziologickým roztokem nebo 5% dextrózou ve vodě......

Jaké množství (cm3) jste použili? Pokud to bylo tak, jak je uvedeno výše, dostali jste jen asi 1/20 toho, co jste potřebovali pro reakci.

Stejně jako to, co uvedli ostatní, nalijte tekutinu do mělké misky nebo talíře s plochým dnem a nechte všechnu vodu odpařit. Seškrábněte zbývající zbytek a zvažte jej. To bude efedrinová sůl. Její MW bude základem pro výpočet množství ostatních reaktantů.
 
Top