Question Jak ochladit pěstební místnost?

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Mám utěsněnou místnost, která neměla žádný problém více než 3 roky. Pěkně vysoké hodnoty kvasinek bez větších problémů. V posledních 6 měsících se neochladí pod 30c.

Přidali jsme klimatizaci, druhý přívod, používám 2 filtry s výstupem charcol a v současné době snižuju sílu světla během dne. Světla jsou přes noc zapnutá a přes den vypnutá. Venku je chladnější počasí než v předchozích letech.

V současné době jsou rostliny ve vegetaci, takže to zvládají, ale při minulém pěstování se během květu uvařily do prázdna a nechci, aby se to opakovalo.

Nevím, co by to mohlo z ničeho nic způsobit. Zdá se, že se za posledních 12 měsíců něco změnilo, aby to způsobilo, a já nevím co.

Nějaké nápady, co by to mohlo způsobit? Vaše rady jsou vítány.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Měli byste si koupit vodou chlazené vzduchové chlazení s názvem opticlimate.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Také , raději získejte hloubkové informace na stránkách cannabisgrow.
 

archae

Don't buy from me
Resident
Joined
Jan 25, 2022
Messages
77
Reaction score
65
Points
18
Řešení spanara bude fungovat, nicméně to neodstraní původní problém. Možná je některé z tamních zařízení vadné a přehřívá se? Jednodušší způsob, jak zkontrolovat, odkud by to mohlo vycházet, by byla termokamera, ale ta je drahá, pokud neznáte někoho, kdo už ji má.
Zkontrolovali jste, zda vaše elektrické zásuvky nejsou přetížené? To by mohlo způsobit jejich přehřívání
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Máte také pravdu archeologové.
Moje zkušenost je, že pokud někde úspěšně pěstuju více než 3 roky. vyměnil bych mnoho zařízení, jako jsou žárovky nebo LED diody.
koupil bych nové ventilátory . pokud pěstujete 3 plus roky asi bych udělal kompletní rekonstrukci místnosti.
 

Bluegum

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 31, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Děkujeme! Omlouvám se, měl by mít konkrétní, žárovky, ventilátory a filtry pravidelně vyměňovány, což je důvod, proč je to tak divné.

Nějaký návrh na stránky? Zkoušel jsem hledat konkrétní, ale našel jsem jen toto fórum.
 
Top