Question Jak obtížné je dovážet z Latinské Ameriky do Evropy pastu na bázi koky nebo hydrochlorid kokainu?

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Jak obtížné je vyhnout se celním kontrolám a najít seriózní a legitimní kontakt (bez podvodu) v místě původu, který je ochoten vyvážet do Evropy?
Děkuji vám všem!!
 
Solution
Rise of Coke Labs in Europe Signals ‘Death’ of the Smuggled Cocaine Brick

New article from vice, it says the cocaine is almost undetectable in plastic and if the person that receive the cocaine in Europe is caught is hard to proof that she knew that the product was impregnated with cocaine.

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Zdravím. Jsem z Latinské Ameriky a mám přístup ke kokainu 98 %, potřebuji seriózní kontakt na někoho z Evropy.
 

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Pošlete mi svého uživatele telegramu a já vás budu kontaktovat, Pokud jste podvodník, bude pro vás velmi obtížné mě oklamat, protože jsem odborník na téma podvodů.
Děkuji!!!
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Nejsem podvodník, jen chci upřímný kontakt od někoho z Evropy, abychom mohli společně vydělávat peníze.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,659
Solutions
3
Reaction score
2,734
Points
113
Deals
1
Abyste se vyhnuli jakémukoli podvodu, můžete pro své obchody využít službu BB Escrow.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Možná nejste podvodník, ale zatím mohu zadat stránky, kde to vyrábějí, žádná nedosahuje 98 % Je to jen komentář přispívající k mým znalostem
 
View previous replies…

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Mluvím o 98 %, abych řekl, že produkt je kvalitní, ale nemusí to být nutně 98 %... Může být 95 %, 93 %, 96 %, ale potvrzuji, že je nejkvalitnější.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Dobře, chápu, jenže když se něco chystáte udělat, musíte udělat všechno pro to, aby to dopadlo dobře. Nezapomeňte, že při odesílání musíte být velmi praktičtí, nikdy neuvádějte své údaje ani místo bydliště. Hledejte někoho, kdo to udělá za vás a chce si přivydělat.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Mám 1 člověka, který by chtěl něco takového udělat, pokud chcete, dám vám kontakt, domluvíme se a dohodneme.
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Ano , při odesílání je třeba být velmi opatrný.
 

workworkwork

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 22, 2022
Messages
74
Solutions
1
Reaction score
32
Points
18
V posledních letech Evropu obsadili Brazilci a pravděpodobně jim z Brazílie chodí spousta pošty, což je dobrá příležitost poslat spolu se vší tou poštou i kokain.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Ahoj, jsem z Col. Valle del Cauca, kde je všechno velmi levné.

Moje doporučení je, abyste zásilky nevyráběli, je to nesmírně choulostivé, máte 95% šanci, že vám na dveře zaklepe policie.

mé doporučení je vzít s cestujícím v malém množství

Ten, kdo vás ujišťuje, že váš nákup dorazí v pořádku do vaší země, je lhář znám tuto problematiku velmi dobře a stanou se jen 2 věci: ten, kdo vás podvede, nebo přijede policie
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Co si myslíte o zasílání malého množství prostřednictvím společnosti FEDEX? Příklad: 300 g, 500 g
 
View previous replies…

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Problémem nejsou přepravní společnosti, problémem jsou filtry, kterými musíte projít, abyste mohli poslat zboží na místo určení. Po příjezdu na místo určení to prochází stejnou hraniční kontrolou 300g 500g hehehe to je arto si myslím že je to nemožné nezapomeň že musíš projít celnicí skenery protidrogovými psy a detektorem který je malý za pár vteřin identifikuje to co je svěřeno Rozhodují jestli to nechají pokračovat ale už oznamují policii země určení aby provedla operaci, příteli to co říkáš je hodně, jsou lidé kteří si zaplatí napodobit výrobek v různých modalitách ale u nás je zná skoro každý. Pokud máte další otázky interně vysvětlím další pochybnosti, které máte
 

kamikaze3030

Don't buy from me
Resident
Language
🇧🇷
Joined
May 22, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
zajímavé. Pokud mi můžete pomoci v těchto dopravních otázkách a zbavit mě některých pochybností, budu vám nesmírně vděčný za poučení.
 
  • Like
Reactions: auc

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Celní bezpečnostní systém na letištích je nejpřísnější, všechny kufry a zavazadla procházejí rentgenem, na mnoha nebo všech letištích musíte projít skenerem na milimetrové vlny a na celnicích některých zemí mají agenti zařízení na detekci stop narkotik.
Na druhou stranu v obchodním přístavu se nekontrolují všechny kontejnery, protože agentů ve službě je mnoho a málo, kontejnery se kontrolují v závislosti na původu (pokud se jedná o vysoce rizikovou zemi) atd.
Ale sem do Evropy se vždycky dostanou náklady kokainu o hmotnosti 1000 kg, policie jich také hodně zabaví, nedávno v přístavu poblíž mě zabavili 5 tun kokainu.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Není možné, aby vám nikdo nic nezaručil, máte vysokou pravděpodobnost, že přijdete o své peníze
 

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Jak na čaj z koky mate de coca nebo hoja? Jak těžké je to poslat přebalené jako jiný druh "čaje"?

Zajímalo by mě to, pokud mě někdo může odkázat na stránky, které nejsou podvodem, nebo mi zde pomoci.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Přepravních metod je příliš mnoho a u nás je zná téměř každý. To, co musíte zjistit, je, zda je list koky legální nebo nelegální vyvážet jak v mé zemi, tak ve vaší zemi. Pokud jde o výrobu produktu, který mnozí chtějí, bylo by nemožné jej přepravovat vzhledem k množství listu koky, které by se použilo, a protože je rostlinného původu, musíte splnit příliš mnoho požadavků a mít společnost, která by deklarovala použití a daně, ale pokud jsem pochopil, je vývoz nelegální
 
View previous replies…

googie

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 1, 2023
Messages
45
Reaction score
32
Points
18
Ano, vím, že tento 1 až 1,5 kg listů produkuje asi 10 g +-, pokud jsou poměry správné.
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
10 g může být pro vás dobré množství, pro nás nestojí za riziko
 

auc

Don't buy from me
Resident
Language
🇪🇸
Joined
Apr 30, 2023
Messages
73
Reaction score
18
Points
8
Říkám vám to samé, že záruky v tomto médiu jsou téměř nulové, je pravděpodobnější, že budete podvedeni, protože modalita není pro mnohé výnosná a je velmi vzácná pro ty, kteří se měří, aby se zásilky tím, že poskytnou své informace, pak řeknou ano a vše pro vás poslat peníze a myslím, že od této chvíle můžete být podvedeni
Pokud přijdete a nějakým způsobem si vezmete svůj produkt, myslím, že je to vážnější a mohou vám pomoci, ale žijete nebo posíláte 1 cestujícího, samozřejmě musíte mít peníze na celou tuto záležitost.
 
Top