Jak obchodníci zasílají své léky poštou?

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1
Dobrý den,


Hledal jsem, že psi mohou vyčenichat drogy, i když jsou dobře schované.

Přemýšlel jsem o tom, jak dealeři posílají své věci poštou, aniž by je chytili?
a co se stane, když pošta drogy chytí, nebude to pro dealera vysoce rizikové, aby identifikoval své jméno?
Existuje také způsob, jak obelstít psí čmuchaly?

díky
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Jak by měl být obchodník zachycen? Nemusí se bát, pokud pracuje čistě a vše dezinfikuje. Kdo na něj napíše správný odesílatel, vysloužil by si vězení za hloupost. Problém má pouze příjemce, ale pokud se chová správně, nemůže se mnoho stát.
Pokud kriminalisté nenajdou žádné použitelné důkazy, jako jsou otisky prstů nebo stopy DNA, nemusí se odesílatel bát, zejména pokud je již policii znám.

Psy a jejich nosy neobelstíte, ale proč by pes čichal k dopisu? Měli jste někdy co do činění s poštovní službou? Jedná se o plně automatizovaný proces, kdy třídicí stroje pracují ve velkých halách a ruční zásah je nutný pouze v případě poruchy. Tam nepobíhají psi celý den. Psi na drogy se používají při raziích, aby našli skrýše, protože žádný policajt nechce hledat, psi na výbušniny např. na letišti při obchůzkách, ale ne v poštovních distribučních centrech, kde se denně zpracovává 100000+ dopisů.

Co byste však měli udělat, je zabalit zboží do vakua, což zabrání alespoň tomu, aby si při přepravě nikdo nevšiml zápachu. V závislosti na tom, jak čistě pracujete, by to pomohlo i psům, ale většinou jsou venku drobné stopy, kvůli kterým pes stávkuje.
 

Panda

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 26, 2023
Messages
5
Reaction score
1
Points
1
Co byste použili na dezinfekci Slyšel jsem o čističi skla a běžném dezinfekčním spreji. Existuje ještě něco jiného?
 

chemistrydude

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 2, 2022
Messages
74
Reaction score
21
Points
8
Pravda, koupil jsem si extázi a na tržišti jsem poslal dodací adresu a po dni jsem dostal své zboží, bylo v knize na straně 73 a nikdo mě nenachytal, takže odpověď je poštou.
 

nob0dy

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 20, 2022
Messages
14
Reaction score
3
Points
1

Dobrý den,

děkuji za odpověď na můj dotaz, šlo mi o to, co se stane, když policisté zachytí poštu při odesílání a najdou na ní drogy? tady u nás nemáme veřejnou poštovní schránku, kam by se dal dopis jen tak vhodit a odejít, ale musíme dopis poslat přes poštu, kde se nás ptají na občanský průkaz

Díky
 

ACAB

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Mar 27, 2022
Messages
291
Reaction score
167
Points
43
Pak bych v této zemi neposílal žádnou poštu bez možnosti posílat malé balíčky anonymně, protože to je velká výhoda tohoto téměř celosvětového systému, který umožňuje, aby odesílatel zůstal v anonymitě a vy jste jen přibližně věděli, z jakého regionu pošta přichází, díky razítku.
Ve vašem případě se policisté zaměří na příjemce a odesílatele, příjemce bude muset prokázat, že si je objednal, a policisté vykopnou dveře odesílatele.
Co jste si mysleli, že by policisté dělali jinak?

Chcete kupovat nebo prodávat drogy poštou?
 

steve77

Don't buy from me
New Member
Joined
Jul 30, 2022
Messages
2
Reaction score
0
Points
3
Pokud nějaké tělo posílá nebo přijímá balíčky v tuzemsku, pak je bezpečné koupit, pokud nějaké tělo přijímá balíček v USA ze zámoří, pak to bude problém, protože mezi příjemcem a odesílatelem bude clo USA a balíček může uvíznout na celnici, ale pokud nějaké tělo posílá balíček z USA do USA, pak tam žádné clo není.
 

thegentleman_007

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 5, 2022
Messages
15
Reaction score
5
Points
3
Upřímně řečeno, nikdy jsem se nesetkal s problémy při odesílání nebo přijímání, ale v mé zemi není trest tak vysoký.....
 

tjerry

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 10, 2022
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Ahoj lidi, píšu tu poprvé. Chci poslat balíček hub z holandska do norska. Bylo mi řečeno, že jakýkoli balíček pocházející z NL je už sám o sobě červenou vlajkou pro tyto vikingské celníky. Tak by mě zajímalo, jestli má někdo nějaké zkušenosti s úspěšným zasíláním do tohoto severského teritoria. Jsou šance opravdu tak velké, že bych se o to neměl pokoušet, nebo bych to měl brát jako každou jinou zásilku.
 

spanara

scammer
Joined
Dec 21, 2022
Messages
33
Reaction score
15
Points
18
Deals
9
Mnoho smartshopů rozesílá každý den mnoho mnoho lanýžů po celé Evropě druhu poloprávních. Neměli byste se obávat
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Proč je neposlat příteli do jiné země a nechat si je poslat na místo určení.
 

Paul DelGrosso

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nechal si někdo poslat věci z Číny do Kanady bez problémů? Kilogramy nebo více? Menší jako 500 g až 100 g?

Některé věci jsou již v kanadských skladech. Ale jiné ne. Doufám, že se ozvou
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Tak abych to objasnil, třeba to pomůže i ostatním. jakékoliv množství pod 2 kg mohou poslat prostřednictvím neregistrovaného nebo doporučeného "dopisu", který má obsahovat pouze dokumenty, ale to téměř nikoho nezajímá, je to velmi bezpečné. ALE Číňani jsou v Kanadě dobře zakořeněni, mají dovozní sítě, spediční strategie a podporují s dokumentací. oni CHTĚJÍ, abyste dostali své objednávky, a opravdu je dodávají, pomalu.
 

K1tty

Vacation
Resident
Joined
Oct 4, 2023
Messages
25
Reaction score
24
Points
18
Existují tvrzení o tricích, které by měly fungovat, jako jsou určité typy návnad nebo dokonce chemikálií, ale obecně bych nedoporučoval posílat žádné látky, které jsou kapalné nebo mají silný zápach, příliš daleko, místní trhy jsou obvykle dostatečně silné, takže není třeba v posílání konopí příliš daleko například
 
Top