Question Jak bych si mohl nechat něco poslat, aniž by to bylo spojeno se mnou?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
im v USA, jsou poštovní schránky již dostatečně bezpečné? jak to funguje? Jak dostanu tento druh věcí..... Ptám se, protože při dovozu z jiné země je to poslední, co chci, aby mě celníci mohli vystopovat, v nejhorším případě... Nebo i v tuzemsku prostě nemůžu riskovat, že by nějaký odesílatel byl "honeypot"..... Už jsem byl v minulosti obviněn z drog, takže cokoli, do čeho bych se zapletl, by bylo dost odsouzeníhodné... takže není prostor na to, abych něco pokazil.....
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Ne ve svém jménu po krabičky nejsou dostatečně bezpečné. Po box je jen nádoba, která se ve skutečnosti neliší od krabice vedle ulice. Musíte si vytvořit falešnou identitu nebo si ji od někoho vypůjčit, pořídit si schránku na jeho jméno, použít jednorázovou peněžní kartu nebo něco, co s vámi není spojeno. Nechat si je od někoho, komu důvěřuješ, převzít. Musí být čistý jako lilie a nesmí být nijak spojován s nákupem, aby měl věrohodnou možnost popření, pokud mu to policisté doručí. Jsem na úplně stejné lodi, snažím se přijít na to, jak přijímat kontraband, aniž by mě odhalili. Existuje bezpečnostní fórum, na které by ses měl určitě podívat, ale některé věci, co jsem tam četl, bych se asi nenaučil ani v tomto životě. Správný dodavatel je všechno. Představte si, že na celnici leží krabice od chemické společnosti XuCuingchong, která je adresovaná jednotlivci. Myslíte, že jim to bude podezřelé? Což mi připomíná, že schovávat se za nějakou firmu, ať už skutečnou, nebo dobře vymyšlenou, by mohla být technika. Reaguji hlavně proto, abych zjistil, co říkají ostatní, protože jsem teď tady.
 
Top