Question Jak lze získat extrakt Psilocybe z hub?

daqwen

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 21, 2022
Messages
22
Reaction score
5
Points
3
Může mi někdo pomoci?
 

gameon

Don't buy from me
New Member
Joined
Jun 16, 2022
Messages
3
Reaction score
0
Points
1
Takže tru, stačí si dát na čas nebo použít tlačítko sherch
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
🤮🤮🤮🤮🤮🤮. Řeknu vám to. Spolknout 5 gramů v tiché tmě může být náročné, ale sníst panáka želé je hračka. Na webu The Shroomery.org mám želé panáka Tek, který je starý 15 nebo více let. V té době byl jediný a je to doslovné číslo 2 z toho vlákna. Takhle se s psilocinem dostanete dál, než jste kdy chtěli. Lidé si často neuvědomují, že na vás působí jen psilocin. Psilocybin je defosforlován vaší žaludeční kyselinou. Nebudu mluvit o tom, proč se magickým houbám správně říká psilocybin, ale je tu předzvěst.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
McKenna style ego death, I always try and get my phone as far away from me as possible when I go that deep and it's in the dark bedroom, god the things I've encountered on those psychonaut journeys whew wee, so once I really saw a sparrow knock a sleeping mallard duck from a tree at dawn while candy flipping, teď když beru hrdinské dávky, jsou tam kachny v maskáčích, někdy se jen tváří připravené na válku jindy jejich chování a chladný postoj je ne tak jemný způsob, jak říct, že jdou do války, pasivně agresivní fauly, .... Fauly jsou fauly kachen nebo jen drůbeže, zasraných ptáků člověče.
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Vidím, že jste dostali spoustu odpovědí za předpokladu, že jsou skvělé, kdo je napsal, jsem nečetl, psilocybin můžete extrahovat rozemletím a věřím, že 1:1 váhový podíl extrakce etanolem za předpokladu, že s trochou vody, která se později vydestiluje, by byl můj nejlepší odhad na jednoduchý způsob, jak udělat extrakt z vašich hub, mám teď krabice od bot s panskými subtropy a nějaké závistivé monotuby, byla to pro mě mykologická horká linka, contam free tak dlouho, že jsem propálil všechny agarové desky a transfery, stejně jako většinu grain to grains z těch prvních transferů, mám nějaký fialový mystic lc, který se tak rychle kolonizuje a dělá skvělý produkt, pokud se je snažíte extrahovat do tekutého ethanolu a nebo ethanol a dh20 bude cesta, vsadím se, že najdete postup velmi snadno, jsou teď legální na mnoha místech, co dělám, je skvělé a až všechny mé potraty nebo vedlejší nebo je, že nevypadají jako něco id někdy dát někomu v pytli období a když se vybudují do čtvrtlitrové sklenice jsem je dal do magické kulky pro krátký cyklus výbuchu a pak si to velmi čistý citronový džus z celých potravin, které chutná tak dobře a já smíchat dva, můžete filtrovat po několika hodinách, ale já obvykle nechat to dělat to je thang při pokojové teplotě po dobu 12 hodin zmrazit chil a filtrovat pak vypít citronovou šťávu v záběrech je to lepší než jakékoliv čokoládové tyčinky nebo cokoliv, co jsem udělal, můžete samozřejmě distribuovat to tak a kyselina citronová dělá obrovský rozdíl bavte se tam a hlídat své ego lol
 
Top