Question Zde je praktický výklad o dalším životě, účelu lidského života, filozofických/náboženských faktech, teoriích atd.

mikesmobilediag

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 1, 2023
Messages
1
Reaction score
1
Points
3
Praktické vysvětlení ( pro příklad ) :- `1. Můžete mi říci každý vteřinový detail z doby, kdy jste se narodil ?? ( Potřebuji každý vteřinový detail ??, tedy co - na co jste myslel a co jste dělal v každé jednotlivé vteřině ).

můžete mi říct každý detail vaší `1 nejlevnější minuty nebo celé hodiny, dne, týdne, měsíce, roku nebo celého vašeho života ??

pokud mi nejste schopni říci o tomto životě, jaký máte důkaz, že jste nezapomněli na svou minulost ? a že nezapomenete na tento současný život v budoucnosti ?

to je Skutečnost, že Nejvyšší Pán Krišna existuje, ale my nemáme takovou inteligenci, abychom ho pochopili.
existuje také příští život. a už jsem vám dokázal, že žádný vědec, žádný politik, žádný takzvaný inteligentní člověk na tomto světě není schopen pochopit tuto Pravdu. protože si to představují. a vy si nemůžete představit, co je bůh, kdo je bůh, co je po životě atd.
_______
například: Váš otec existoval před vaším narozením. nemůžete říci, že před vaším narozením váš otec neexistoval.

Takže se musíte zeptat matky: "Kdo je můj otec?" A když řekne: "Tento pán je tvůj otec," pak je to v pořádku. Je to snadné.
V opačném případě, pokud děláte výzkum: "Kdo je můj otec?", pokračujte v hledání po celý život; nikdy svého otce nenajdete.

( teď možná... možná řeknete, že budu hledat svého otce z D.N.A, nebo to dokážu fotkami, nebo mnoha dalšími věcmi, které dostanu od své matky, a dokážu, že kdo je můj skutečný otec.{ Takže musíte věřit autoritě. kdo je tou autoritou? je to vaše matka. nemůžete tvrdit, že nějaké fotky, D.N.A nebo mnoho dalších věcí bez autority ( nebo vaší matky).

Pokud ukážeš DNA, fotografie a mnoho dalších důkazů od jiných žen než od tvé matky, k čemu jsou pak tyto důkazy?} )

Stejně tak se musíte řídit skutečnou autoritou. "Cokoli jste řekli, přijímám to." Pak není žádný problém. A přijímá tě Dévala, Narada, Vjása, a ty sám mluvíš, a později tě přijali všichni akárjové. Pak je budu následovat.
Budu muset následovat velké osobnosti. Ze stejného důvodu matka říká, tento pán je můj otec. To je všechno. Dokončete záležitost. Kde je potřeba dělat výzkum? Všechny autority uznávají Krišnu, Nejvyšší Osobnost Božství. Přijměte ho; pak je vaše pátrání po Bohu ukončeno.

Proč byste měli ztrácet čas?
_______
vše, co potřebujete, je slyšet od autority ( stejně jako matka ). a já jsem tuto pravdu slyšel od autority " Šríly Prabhupády ", on je můj duchovní učitel.
Nemluvím o všech těchto věcech ze svého.
___________

V tomto světě nemůže být žádný `1 plný Mír. to je celý fakt.

Protože všichni na tomto světě trpíme 4 problémy, kterými jsou nemoc, stáří, smrt a zrození po zrození.

Řekněte mi, jestli jste opravdu šťastní? nemůžete být šťastní, pokud budete ignorovat tyto 4 hlavní problémy. pak budete stále nuceni přírodou.
___________________

Pokud chcete být opravdu šťastní, pak dodržujte těchto 6 věcí: Žádné nedovolené s.ex, Žádné g.ambling, Žádné d.koberečky ( Žádný čaj a káva ), Žádné pojídání masa ( Žádná cibule a česnek ).

Pátá věc je, že cokoli sníte, `1. obětujte to Nejvyššímu Pánu Krišnovi. ( pokud víte, co je to Guru parama-para, pak jim nabídněte jídlo, ne přímo Nejvyššímu Pánu Krišnovi ).

a 6. "hlavní věc" je, že musíte zpívat "hare krišna hare krišna hare krišna hare krišna hare hare hare rama hare rama hare rama hare hare".
_______________________________
Pokud nejste schopni dodržovat tyto 4 věci žádné nedovolené s.ex, žádné g.ambling, žádné d.koberečky, žádné jedení masa, pak se nebojte, ale zpívání tohoto svatého jména ( Hare Krišna Maha-Mantra ) je velmi a velmi důležité.

Zpívejte " hare krišna hare krišna hare krišna hare krišna hare hare hare rama hare rama hare rama hare hare " a buďte šťastní.

Pokud mi stále nevěříte, pak 5 minut zpívejte jakékoli jiné jméno a 5 minut zpívejte toto svaté jméno a uvidíte účinek. slibuji vám, že to funguje A zpívejte denně alespoň 16 kol ( každé kolo 108 korálků ) Hare Krišna maha-mantry.
____________
Zde není otázka citací svatých knih, osobních zkušeností, víry nebo přesvědčení. uznávám, že víra je někdy také slepá. Zde je již Praktické vysvětlení, které již dokázalo, že každý`1 jiný na tomto světě není nic jiného než Zaneprázdněný hlupák a naprostý idiot.
_________________________
Zdroj(y): Miloš Zeman
Každý `1 je už na tomto světě Slepý a pokud budete následovat jiného Slepého, pak oba spadnete do díry. takže se snažte následovat toho člověka, který má Duchovní oči, který vás může vést na Skutečnou Správnou Cestu. ( mou autoritou a průvodcem je můj Duchovní Mistr " Šríla Prabhupáda " ).
_____________
pokud chcete vidět Skutečný účel lidského života, pak se podívejte na tento odkaz : ( trojí w ( d . o . t ) asitis ( d . o . t ) c . o . m {Záložka })
Přečtěte si ho celý. ( slibuji pouze čtenářům této knihy, že { on/ona } dostanou každou odpověď, kterou chtějí vědět o tom, proč jsem v tomto hmotném světě, kdo jsem, co se stane po tomto životě, co je nejlepší věc, která učiní lidský život dokonalým, a co je dokonalost lidského života. ) Účelem lidského života není žít jako zvíře, protože každý člověk v současné době dělá čtyři věci, kterými jsou spánek, jídlo, s.ex & strach. účelem lidského života je osvobodit se od zrození po zrození, stáří, nemoci a smrti.
 

HerrHaber

Don't buy from me
Resident
Language
🇬🇧
Joined
Jan 15, 2023
Messages
518
Reaction score
281
Points
63
Nejupřímněji obdivuji vaši odvahu zveřejnit takový duchovně inklinující výrok na tomto místě plném oddaných ateistů chemií (a vědou obecně) možná vaše odvaha vychází z toho, co považujete za pravdu, a můžete se domnívat, že tento chemik (hádám, že většina z nás) měl alespoň jeden DMT trip. Hare Krišna nebo jak to říct: Bůh štěstí a hodně štěstí!
 
Top