Question Looking for a vendor Pomoc osobám závislým na opiátech

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
ibogain / iohwaska nebo jiné drogy potřebují pomoc pro drahého přítele, aby se detoxikoval od opiátů
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Potřebujete nějaké léky na odvykání nebo opioidy?
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Dostávám se ze suboxonu po deseti letech, ale užívám některé z analogů a co není bezpečně používány, zdá se, že pomáhají dostat se ze subs byl jsem připraven zkusit metadon suboxon byl tak těžký tk kopnout
 

TheWaterman

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Aug 4, 2022
Messages
157
Reaction score
48
Points
28
Pane můžeme si pronajmout mluvit na proutku mě nebo signalizovat co nejdříve. Pilulka moudrý mohu dostat to, co je er chcete, pokud to, co jste řekl dříve, je legitimní vaše vůle bude hotovo. Slibuji. Jsem Thewaterman na proutku a signálu. Ty
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Z nějakého důvodu vás to nenajde na signálu jen Thewaterman jestli mi můžete poslat dm sem nemám wicke
 

Moonbow112ix

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 22, 2023
Messages
22
Reaction score
9
Points
3
Super mám signál brácha já tě srazím jsem frajer s dívčím jménem Kailey
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Waterman, nemohu vytvořit účet wicker.to bude umírat za měsíc.Potřebuji vaši pomoc.tryin dostat blízký přítel off fent w týdnů metadon a měsíce valium podle potřeby.Ive hrlped s 4 lidi s úspěchem.také zahrnuje megadosing s vitaminem c, ale to není to, co potřebuji vaši pomoc.je to s prášky.prosím dm mě nebo mi řekněte, jak se s vámi spojit.to by bylo křičí.díky milion.
 
Top