Question Nápověda, béžový amfetamin

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Dobrý den, vyrobila jsem si amfetamin sulfát a je béžově zbarvený , docela se snažím ho vysušit, když vezmu malé množství a vysuším ho fénem, je zase bílý. (Použil jsem surovou kyselinu sírovou, neutralizovanou mezi ph5,5 a 6, rozpouštědlo bylo IPA) účinky jsou dobré, určitě amfetamin. Má někdo nápad, co s tím, momentálně to zahřívám topným ventilátorem (netuším, jak se to jmenuje).
TWhmCNsBRe
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Můj člověk,

Kapalina, kterou máš v pravém dolním rohu, je z reakce, musíš si amfetamin vakuově přefiltrovat na vlhkou hladinu, potom ho zaliješ studeným acetonem, pokud nemáš přístup k acetonu, ipa funguje stejně dobře, jen se odpařuje déle než aceton.

Béžová barva je z reakční hmoty kapaliny a oxidace.

Nejlepší
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Právě jsem koupil olej, vypadá to, že můj prodejce je příliš líný. Mám nějaký od jiného a tam se problém nevyskytuje. Myslel jsem si, že béžová barva může pocházet i z ph, ale udělal jsem přesně 40ph testy pro tuto jednu šarži, použil jsem 200ml oleje v 600ml IPA a ředil kyselinou sírovou 1:10 a šel na ph5,50-6,00. Jsem si celkem jistý, že ph bylo perfektní, ale nevsadil bych na to, omylem jsem měl příliš velký kontakt těla s Base a Solvent (nedoporučoval bych to, upekl jsem si rychlost, všude jsem rozlil A-Base a už nemám žádné použitelné ručníky), ale díky za radu, ale neměl jsem s sebou vakuový filtr a aceton.^^
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,737
Points
113
Deals
1
V případě, že chcete získat bílý čistý amfetamin, můžete provést acidobazickou extrakci. Přinejmenším můžete kapalinu filtrovat vakuem přes Buchnerovu nálevku a promýt studeným suchým acetonem nebo IPA.
 

cokemuffin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 11, 2022
Messages
66
Reaction score
27
Points
18
Neměl tam žádné vybavení, ale už je to hotové, vyhodil jsem to. Ale díky
 
Top