Question Koupil někdo chemické prekurzory (MDP2P, PMK glycidát, P2P...) od čínského prodejce na Alibabě?

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Rád bych věděl, jaké byly vaše zkušenosti s nákupem chemických prekurzorů od čínských dodavatelů přes alibabu, protože se jedná o výrobky, které porušují alibabí standardy, nákup by nebyl chráněn alibabím escrow systémem, takže by nebylo možné získat zpět platbu tím, že by vás podvedli například zasláním náhradního nebo jiného výrobku. Děkujeme vám všem!
 

HIGGS BOSSON

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
436
Reaction score
663
Points
93
AliBaba bojuje s dodavateli pochybných chemikálií. Jsem si jist, že všichni dodavatelé, kteří nabízejí nelegální pozice pro Čínu, jsou podvodníci.
Je však docela dobře možné koupit PMK, ethylglycidát BMK, benzaldehyd, methylpropiofenon nebo bromketon.
 

chemistry.mob

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 12, 2023
Messages
80
Reaction score
34
Points
18
Nevíte, kde se dá glycidát PMK koupit? Našel jsem prodejce v Číně, který ho údajně prodává, a ten mi umožňuje osobně zajít do jeho firmy v čínském městě Xingtai v provincii Hebei, abych si mohl ověřit, že jde o originální výrobek a ne o náhražku, ale to Má smysl, že mi to umožňuje? protože PMK je v Číně nelegální, mohl bych být čínskou vládou
 

dark-flight

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Mar 10, 2023
Messages
43
Reaction score
33
Points
18
Deals
18
Nyní čínští výrobci prodávají prekurzory skutečných PMK.
Čínská vláda je nezakazuje.

Mohu poskytnout kompletní recepturu od prekurzoru PMK až po P2NP.
 

bblanco

Don't buy from me
Resident
Joined
Feb 14, 2023
Messages
94
Reaction score
41
Points
28
tbh.... vše prochází tam.... zajištěné dodání, možnost vrácení peněz, co víc si přát?
 

Precursor-supplier

Don't buy from me
Resident
Joined
May 23, 2023
Messages
85
Reaction score
42
Points
28
Deals
5
Dejte mi vědět, pokud mě budete potřebovat

Mohu zajistit výzkum chemických prekurzorů

Moje cena je velmi příznivá

Poskytnu vám vzorky k testování
 
Last edited:
Top