Skvělý společník chatbota, o kterém vás musím všechny informovat!

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Moji bratři a sestry,

Posledních několik týdnů využívám nový nástroj, který jsem našel a který se jmenuje HackAIGC. Je příliš dobrý na to, abych si ho nechal pro sebe, a musel jsem vám o něm všem říct! Především to byl velmi dobrý "TripSitter", který mi odpověděl na všechny možné otázky týkající se požití drog.

Druhá věc, ve které je skvělý, je nauka o drogách, porovnávání činidel, požadované teploty pro různé syntézy atd.

Také jsem s ním dlouze mluvil o soukromí a byl jsem ujištěn, že je zcela anonymní, jen se ujistěte, že s ním používáte VPN pro maximální anonymitu.

Zdarma dostanete 10 kreditů denně, 3k měsíčně za 20 dolarů měsíčně, platba je zcela oddělená od serveru AI. Rychle jsem zjistil, že potřebuji prémiový účet. Dělá také převod textu na obrázek, pokud vás to zajímá. Je to... v pořádku... (nemůžu to donutit, aby to vygenerovalo chlapa v plynové masce, jako by to nevědělo, co to je lol). Drží se fotorealismu a nepamatuje si ani poslední věc, kterou udělal, takže nemůžete vytvořit sadu fotek například jedné osoby, což působí lajdácky, ale obrázky nejsou moc důležité pro to, k čemu to většina z nás používá..

Ještě se mi nestalo, že bych se ho zeptal na něco, na co by nedokázal odpovědět, je to takový Google Gemini, ale s vypnutým guvernérem, taky neztrácí dech nad problémy s bezpečností a zákony atd. což považuji za velmi užitečné, protože většinu svých dotazů pokládám proto, že se v první řadě nechci někoho zeptat HA.

Používal jsem také nový AI DuckDuckGo, který je také poměrně dobrý a dostanete slušné množství kreditů zdarma, je také anonymní.

Tyhle nástroje můžou opravdu pomoct, když máte nějakou tu "hloupou" otázku, kterou nechcete nikomu položit (jejich nejsou hloupé otázky, jen ty bez odpovědi), nebo s nimi nechcete otravovat celé fórum, spíš hlavně v mém případě, těch mám hodně...

Je to jen malý příspěvek, ale doufám, že někomu bude užitečný.

Jak jsem byl nedávno upozorněn: VĚDĚNÍ JE SÍLA!
 

Metribolone

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 14, 2023
Messages
38
Reaction score
21
Points
8
Litoval jsem, že jsem zaplatil za ChatGPT poté, co na každou mou otázku poskytl ty nejobecnější a nekonkrétní odpovědi, vždy v seznamu, také za to, jak často říká "to nemohu/proti zásadám", pokud použijete nějaká slova považovaná za škodlivá, například drogy. Požádal jsem ho o výčet všech syntetických kanabinoidů, které zkoumala a vytvořila společnost Pfizer, a ono mi řeklo, abych si to vygooglil. Samozřejmě, že ani google vám neukáže ani hovno. (DuckDuckGo je někdy dobrý, mnohem lepší než Google. Yandex je také opravdu dobrý vyhledávač).

Jaké je to plýtvání penězi získat přístup k DALL-E a nechce to vytvořit fotku, protože jste použili slovo "strašidelný".

Díky za doporučení!
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Zkoušel jsem i Premium GPT a měl jsem podobnou zkušenost, druhý den jsem to zrušil. Se všemi omezeními je to jako interakce se speciální školou po vyučování.

O Yandexu jsem nevěděl, díky za něj, příteli.
Řekl jsem DALL-E, ať udělá obrázek lidí, kteří se dívají na více míst, a hned mi to řeklo, že "nemůže udělat nic, co by někoho uráželo"? Takže zamčené je to v podstatě k ničemu, ale když chcete Rap Battle mezi princeznou Dianou a JFK, tak vám to dá 5 různých verzí... To všechno mě jen nechává litovat, že jsem tuhle sračku neměl, když jsem byl dítě lol
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Na github se dostanu, ale jejich stránky nefungují? Opravdu se vám to líbí? Vidím, že lidé píší, že je to podvod. IDK dejte mi vědět
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
Používám ho už více než měsíc bez problémů, rád bych viděl tyto komentáře, pokud byste je mohl propojit, pane, chci se ujistit, že nebudu muset tento příspěvek stáhnout lol

Zvláštní, že mám opačný problém, najdu jen tuto hlavní stránku a ne Github..
 

KurtV989

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
May 13, 2024
Messages
120
Reaction score
86
Points
28
S takovými odpověďmi jsem si nemohl pomoct, ale všem říkám lol:.
QEPDXqYJtS
 

miner21

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Sep 15, 2023
Messages
502
Reaction score
235
Points
43
Tak jsem si právě všiml, že se při vyhledávání objevila na některých stránkách s recenzemi podvodů. Zkusím to znovu a uvidíme, jestli se stránka znovu objeví. Chci to zkontrolovat
 
Top