Question Recepty GHB

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Znáte někdo nějaký způsob, jak vyrobit ghb Mám velmi omezené množství chemikálií, kde jsem
 

shr00mz

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 21, 2022
Messages
8
Reaction score
0
Points
1
Žít lol omylem stiskl odeslat na začátku velmi omezené chemikálie, kde žiji
 

drugswaiter

Don't buy from me
New Member
Joined
Aug 15, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Existuje tek na výrobu GHB z GABA. Nemám s tím xp, jen jsem to našel na erowidu, tuším. Hádám, že nemáte zdroj pro GBL? Musíš sehnat ten a nějaký NaOH.
 

ASheSChem

Don't buy from me
Resident
Joined
Apr 10, 2022
Messages
297
Reaction score
161
Points
43
"Nová gbl" : 1,4-butandiol
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/1-4-butanediol-legal-gbl-poland-worldwide-usa-aus-too-from-10ml-up-20l.95/
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/resources/butanediol-cleaner.80/
 

Fenster

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 26, 2022
Messages
92
Reaction score
31
Points
8
Funguje, jen si dejte pozor, abyste si pořídili dusitany, nikoli dusičnany.
 

Zarder

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 17, 2022
Messages
39
Reaction score
7
Points
8
Sandmeyerova reakce GABA na GBL/GHB



Stručný úvod



Stejně jako ostatní zápisy, které jsem zveřejnil, je tato metoda 100% volně prodejná. Je úžasná pro chemika, který si přeje připravit GHB v malém množství a s vysokým výtěžkem, a to bez přímého získávání jakýchkoli regulovaných chemických látek, jako je gama-butyrolakton (GBL) nebo 1,4-butandiol (BDO). Vyhýbá se také typicky nízkým výtěžkům, které se vyskytují při oxidaci tetrahydrofuranu (THF). Používá snadno získatelnou aminokyselinu, kyselinu gama-aminomáselnou (GABA), a dusitan sodný (NaNO2). Velmi pěkně se škáluje a funguje bez větších potíží. Nepoužívá se žádná podezřelá chemikálie.



Sandmeyerova reakce využívá kyselinu dusičnou k přeměně aminů na diazoniové soli. Tato reakce, jak se uplatňuje při přeměně GABA na GHB, je znázorněna v první reakci níže. Alifatické diazoniové soli rychle podléhají hydrolýze v přítomnosti vody, přičemž se uvolňuje plynný dusík a zůstává hydroxylová skupina. To je znázorněno ve druhém kroku. V důsledku těchto reakcí lze GABA přeměnit na GHB snadno proveditelnou reakcí v jednom hrnci.



Průběh reakce



Připravte dvoulitrovou baňku s ledovou vodou na magnetickém míchadle. Nyní:



Přidejte 3mol GABA (309,4 g).

Přidejte 3mol NaNO2 (207,0 g).

Přidejte 700 ml vody (celkový objem je asi 1100 ml).

Vhoďte 1" míchací tyč a začněte míchat

Naplňte 500ml adiční nálevku s vyrovnaným tlakem 3,3mol HCl(aq) (385,0g 31,25%, 334,8ml 31,25%).

Přídavnou nálevku opatřete adaptérem pro výstup plynu a odvzdušněte ji zvenčí.



Začněte pomalu kapat kyselinu chlorovodíkovou do směsi. Kapejte ji konstantní rychlostí přibližně 1 kapku za 2-5 sekund. Postupem času zrychlujte a podle potřeby vyměňujte led, ale nedovolte, aby se vývin hnědého jedovatého plynu stal prudkým. Přibližně po jedné hodině od přidání poslední kapky kyseliny již není třeba led vyměňovat. Jakmile je reakce ukončena, pokračujte v extrakci. (obvykle o 24-36 hodin později)



Extrakce zboží



Existuje mnoho možností, jak ji provést. Na tomto postupu se stále pracuje, ale po asi 20 bězích jsem dospěl k využití této práce. K extrakci rozpouštědlem můžete použít ethylacetát (EtOAc), chloroform nebo methylenchlorid (dichlormethan alias DCM). Obvykle jsem používal DCM, protože je to příjemné, protože organická vrstva klesá na dno dělící nálevky.



Nastavení pro jednoduchou destilaci.

Destilujte, přičemž prvních asi 5 až 10 ml destilátu vyhoďte, protože bude obsahovat značné množství oxidů dusíku. Odestilujte co nejvíce vody, v podstatě dokud se chlorid sodný nezačne sytit vodnou vrstvou a srážet se.

Zbytek destilátu (přibližně 700 ml) bude obsahovat přibližně 1 g GBL/10 ml.

Zbytek destilátu ošetřete NaHCO3 při refluxu po dobu 30 min.

Vařte s přibližně 5 % objemu aktivního uhlí (tj. 35 ml aktivního uhlí) (v porovnání s objemem roztoku) po dobu 5-10 min.

Nechte vychladnout a přefiltrujte, uhlí promyjte destilovanou vodou. NaGHB uschovejte.

Zbytek vodného roztoku 5x extrahujte 625ml dávkami DCM.

DCM vydestilujte (DCM použijte znovu!).

Destilujte GBL (ve vakuu, pokud je k dispozici).

Reagujte s NaHCO3 a destilovanou vodou a ošetřete aktivním uhlím jako dříve.



 
Top