Syntéza fentanylu z čínských sloučenin

albertshulgin25

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 8, 2021
Messages
1
Reaction score
1
Points
1
Pozoruji, že jak byl fentanyl zakázán, Číňané ho sem posílají po částech 2 nebo 3 sloučeniny, které se sem snadno připojí a je to, ví někdo o těchto sloučeninách, které by se zveřejnily, zveřejním, co mám k dispozici

8BVSIzr9Cu







0vXRjnZV5N



FvHDPl4rCR
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Proč se o ně nepodělit jako první?
 

WillD

Expert
Joined
Jul 19, 2021
Messages
730
Reaction score
1,021
Points
93
Fentanyl je snadný při syntéze, ale nebezpečný při dávkování, proto jej nevyrábíme.
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Tady jsem si myslel, že jsme mezi profesionálními účastníky trhů s léčivy. Syntéza by měla být sdílena a recenzována jako otevřený zdroj jako cokoli jiného?
Osobně bych se cítil bezpečněji, kdybych alespoň věděl, že chemici nezkurví šarže.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
@pinchetomas
@Gus
Vaše příspěvky byly smazány. Zachovejme trochu slušnosti. Co se týče zveřejnění syntézy fentanylu, zvážíme to, a pokud bychom se rozhodli ji zveřejnit, udělali bychom to.
Jeho syntéza je opravdu jednoduchá. Myslíme si však, že by tato látka měla být vymýcena.
 
Last edited:

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18

Velmi dobře chápu, proč sentiment na tuto konkrétní látku. Není to tak dávno, co jsem kvůli této látce přišel o blízkého přítele, v té době byla používána jako falzifikát pro nic netušící uživatele.
Byl jsem rozzuřen chemií, existencí této látky. Ale to je jako obviňovat distributora drog na nízké úrovni nebo hledače z jejich neštěstí.
Ve hře na distribuci drog se setkáváte s lidmi ze všech společenských vrstev. To je skutečně pravda.
Např. mě začalo zajímat, proč je právě tato látka tak rozšířená, kromě zřejmého pokračování opiových válek.
Nezapomínejme na průkopníky jako Pickard, kteří strávili téměř celý život ve vězení, aby se podělili o lék, který se špatně používá a kterému se špatně rozumí.

Opět se domnívám, že vymýcení znalostí nikdy nefungovalo a odhaluje morálku, která nemá v chemii místo.
Toto je převážně chemické fórum, že?
Nechme to tak, politiku, náboženství a osobní přesvědčení nechme za branou breh.

Bez ohledu na to, díky za platformu a úvahu, aby platforma čistá a pravdivá bez poskvrněné politiky 99,9% zbytku jsou zamořeny.
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Musíme si uvědomit, že původně fentanyly, kde byly vytvořeny pro záchranu životů, se stále používají při mnoha typech operací a jako lék proti bolesti pro lidi s rakovinou v terminálním stádiu.
Také jsem souhlasil, že výroba v klanových laboratořích je docela nebezpečná i pro zkušené chemiky a někteří byli nalezeni mrtví členy rodiny. SWIM to udělal několikrát a dvakrát se předávkoval, ale měl štěstí, protože SWIM nepracoval sám a měl naxalone na měl.

Ani já nechci podporovat jeho syntézu, ale pokud vás to opravdu zajímá, existují dva dobré patenty, které podrobně vysvětlují, jak na to. Jen poznámka, při práci s vysokými koncentracemi zásaditých roztoků a teplem se ujistěte, že používáte vhodné vybavení, protože to přežvýká sklo. A také to nejdůležitější, i když jste vy nebo vaši přátelé v minulosti provedli několik syntéz, najděte si někoho, kdo má se syntézou fentanylu předchozí zkušenosti, aby vás tím provedl.

LD50 = 2 mg a tato látka ulpívá na vnějších stěnách skleněných nádob, na vašem oblečení, vznáší se ve vzduchu... můžete se snadno vystavit malému množství, i když jste mimo laboratoř. Nejde jen o jeho výrobu, ale i o správné pracovní postupy - GWP (abyste ho mohli bezpečně vyrobit).

Poznámka na závěr: znalosti nejsou ani Dobré, ani Zlé, jde o to, jak je používáme. A pokud se někdo vydá touto cestou, i když říká, jak nebezpečné je s nimi pracovat, to nejhorší, co můžeme udělat, je nedělat nic, a proto bychom mu (jako komunita) měli alespoň udávat směr, aby se při tom nikomu nic nestalo.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Opravdu se domnívám, že informace týkající se způsobu syntézy fentanylu a jeho příbuzných analogů by měly být volně dostupné. Také jsem ztratil blízkého přítele kvůli předávkování fentanylem, vím zcela jasně, jak velké škody to v rodině způsobí. Můj názor je, že kdyby byly informace o tom, jak používat správné pracovní postupy v laboratoři, všeobecně známé, pak by chemici, kteří se o toto téma zajímají, mohli alespoň bezpečně bádat (ale pokud jste chodili do školy na chemii, pak by opravdu tato syntéza měla být poměrně snadná a měli byste již být dostatečně obeznámeni se správnými pracovními postupy v laboratoři, abyste ji mohli bezpečně provést). Také kdyby byly informace o tom, jak správně dávkovat fentanyl, rozšířené, pak by bylo mnohem méně úmrtí na předávkování. Tato látka není zlá, opravdu si nezaslouží pověst, kterou si získala v našich médiích, je to jen velmi silné opioidní analgetikum, se kterým je třeba zacházet s náležitou opatrností. Důkazy ukazují, že při správném zacházení je nesmírně užitečná a bezpečná pro léčbu silné bolesti. Myslím, že to byl Dioskorides, kdo řekl, že "rozdíl mezi lékem a jedem je v dávce", a to v tomto případě rozhodně platí.
Znám několik různých způsobů, jak syntetizovat fentanyl, už jsem to dělal, vím, jak to udělat bezpečně v laboratoři, a pokud by to moderátoři dovolili, byl bych ochoten zveřejnit syntézu spolu se všemi potřebnými laboratorními postupy, jak to udělat bezpečně.
Nemyslím si, že by se znalosti měly někdy před lidmi skrývat, ale někdy je třeba dokázat, že mají alespoň dobré úmysly, než se s jednotlivcem podělíte o potenciálně nebezpečné informace.
 

HEISENBERG

ADMIN
ADMIN
Joined
Jun 24, 2021
Messages
1,644
Solutions
2
Reaction score
1,708
Points
113
Deals
666
Informace můžete zveřejnit, nám to nevadí. Jen se ujistěte, že nám poskytnete co nejvíce podrobností o bezpečnostních opatřeních.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Dobře, rád to udělám. Mám to napsané v sešitě, takže to budu muset přepsat a zahrnu rozsáhlé informace o bezpečných postupech v laboratoři, osobních ochranných prostředcích a o tom, jak s látkou bezpečně zacházet a dávkovat ji.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Může mi to ale chvíli trvat, v poslední době jsem dost zaneprázdněný, právě jsem nastoupil do nové práce, ale slibuji, že se k tomu dostanu co nejdříve, jakmile budu mít čas
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Hedgie, doufám, že ti to nevadí, ale když už ses vydala touto cestou, napadlo mě, že bych mohl přidat jeden z patentů souvisejících s jeho syntézou. Pokud se cítíš uražená, omlouvám se.

Patent EU EP2252149A2 s názvem METODA PŘÍPRAVY FENTANYLU. podívej se na to, je to přímočaré a poměrně snadné na dodržování, navíc většina chemikálií je snadno ovladatelná. Kroky jsou dobře definované a každý, kdo má chemické vzdělání, je může snadno sledovat.
Zde je přímo z patentu:

PŘÍKLAD 2:

V trojhrdlé baňce s kulatým dnem vybavené mechanickým míchadlem a vodním kondenzátorem bylo přidáno 15,36 gm (o,lO molů) monohydrátu 4-piperidon-hydrochloridu a 9,3 gm (0,10 molů) anilinu. K této směsi bylo přidáno 6,5 gm (o,lOmolů) zinku a 0,6 gm (0,10 molů) 90% kyseliny octové. Reakční směs byla míchána 24 hodin při pokojové teplotě a 24 hodin při teplotě 50 až 7O0C. Poté byla k reakční směsi přidána voda a zfiltrována. K filtrátu byl přidán drcený led a byl neutralizován přebytkem vodného roztoku hydroxidu sodného. Surový 4-anilinopiperidin byl získán filtrací.

Do dvouhrdlé baňky s kulatým dnem vybavené kondenzátorem bylo přidáno 17,6 g (0,10 molu) 4-anilinopiperidinu získaného z kroku 1 a 100 ml 100% hydroxidu sodného. Reakční směs byla zahřáta na 14O0C a poté bylo přidáno 18,5 gms (0,1 molu) 2-fenethylbromidu. Reakční směs byla míchána po dobu 4 hodin. Po dokončení reakce byla reakční směs přelita do ledově chlazené vody. Surový produkt byl získán filtrací a rekrystalizován z petroletheru (60 až 8O0C) za vzniku bezbarvých krystalů 4-anihno-N-fenethyl piperidipure fentanyl N-(l-ρhenethyl-4-piperidyl)ρropionanilidu). Do dvouhrdlé baňky s kulatým dnem vybavené nálevkou pro vyrovnávání tlaku kondenzátoru a ochrannou trubicí s chloridem vápenatým byl odebrán roztok 28,0 (0,10 molů) 4-anilino_N- fenethyl piperidmu připraveného v kroku II ve 100 ml dichlorethanu. K tomuto roztoku bylo za stálého míchání přidáno 18,5 g (0,20 molu) propionylchloridu po kapkách přes nálevku vyrovnávající tlak. Po dokončení přídavku byla směs dále míchána po dobu 1 hodiny. Po dokončení reakce byla reakční směs promyta 20% roztokem hydroxidu sodného. Vodná fáze byla extrahována 2x100 ml dichlormethanu. Spojený organický extrakt byl vysušen nad síranem sodným a zahuštěn za vzniku surového fentanylu. Surový produkt byl rekrystalizován z petroletheru (60 až 8O0C) za vzniku bezbarvých krystalů čistého fentanylu o mp 82 až 830C.
 

Hedgie

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 16, 2022
Messages
10
Reaction score
18
Points
3
Sakra, teď jsem si vzpomněl, že to nebyl Dioskorides, kdo řekl "rozdíl mezi jedem a lékem je v dávce", ale Paracelsus...
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
No a patent říká minimálně 60 % od začátku do konce. V poměru mol na mol nebo řekněme místo gram na gram byste měli získat téměř 1 g fentanylu na 1 g piperidonu HCl .

Začneme-li s 15,36 g piperidonu HCl.
MW fentanylu: 336,479 gmol-1 HCl 371,932 gmol-1
0,1 molu = 37,1932 g
60 % z toho je 22,3 g

Doufám, že to pomůže
 
Last edited:

madmaximus

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 29, 2021
Messages
40
Reaction score
14
Points
8
Může mi někdo vysvětlit, zda je nutné vyrobit surový fentanyl v čistém fentanylu . Je špatné, když použiji surový fentanyl ?
 

beetlebb

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 7, 2022
Messages
35
Reaction score
28
Points
18
Ahoj M., co myslíš tím surovým? jako na konci syntézy? na konci je to docela čisté, možná by to ještě chtělo rozdrtit krystaly ve studeném acetonu a odsát filtrem. Ale upřímně řečeno, provádějte co nejméně manipulací. Nikdy nepracuj sám a měj naxalon v pohotovostním režimu.
bezpečné pro včely
 

millionmind22

Don't buy from me
New Member
Joined
Jan 13, 2022
Messages
11
Reaction score
2
Points
3
Potřebuji někoho, kdo mi může dodat surový Fent. máte někdo nějaký kontakt, který chce vydělat peníze?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Co je surový fentanil ?
 

Teck Tonik

Don't buy from me
New Member
Joined
Dec 18, 2021
Messages
13
Reaction score
14
Points
3
Jak snadné je vytvořit fetty? Už nějakou dobu se o tento proces zajímám, jsem závislák jdoucí na 10 let závislosti a ráda bych věděla, jak kvůli finančním reseancím. Nejsem žádný chemik a dokonce jsem ani graduaute hs, to je řečeno, pokud bych byl schopen se naučit, že by mi pomohlo ve více směrech než jeden děkuji! 🔥🔥🔥🔥🔥
 

banister

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 10, 2021
Messages
57
Reaction score
42
Points
18
Ve skutečnosti (podle wikipedie) je téměř nemožné vyrobit fentanyl v nelegální laboratoři, protože se jedná o notoricky známou obtížně syntetizovatelnou sloučeninu. Pro srovnání, výroba LSD je díky více faktorům snazší. Z toho vyplývá, že Čínská výroba fentanylu probíhá ve vládou nebo vládou schválených laboratořích.
 
Top