Looking for a vendor Dodavatel EU pro dusičnan rtuťnatý (II) CAS 10045-94-0 pro syntézu amfetaminové volné báze

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Vážená komunito Breaking Bad,

Jmenuji se Koko a na DN jsem aktivní již několik týdnů.

Od 4-5 měsíců jsem na misi, jejímž cílem je pochopit syntézu amfetaminové frebaze.
Hledám hlavně 2 metody syntézy:

1. Výroba Amphetamine Freebase z P2NP a dusičnanu rtuťnatého (II).
2. Výroba Amphetamine Freebase z APAAN

I když nemám problém s dodáním všech prekurzorů pro 2. metodu syntézy, mám také zájem (pro reasearch) projít 1. metodou syntézy. Abych mohl lépe pochopit celý výrobní proces.

Po prohledání Dread & BB jsem našel několik (potenciálně) důvěryhodných dodavatelů pro P2NP, ale stále mi chybí najít někoho, kdo by mohl dodávat dusičnan rtuťnatý (II) v Evropské unii.

Mám dodavatele v Číně/Indii, kteří by mohli zasílat dusičnan rtuťnatý (II) za 1 850 €/KG včetně expresní přepravy a celního odbavení, ale nejsem příliš spokojen se zasíláním tak horkého produktu přes několik celních kontrol, to je prostě příliš riskantní.

Existuje řada evropských společností, které tento výrobek prodávají, ale pouze registrovaným společnostem a za mnoha omezení.

Byl bych rád, kdyby se tu našel někdo, kdo by mi pomohl a třeba mě odkázal na důvěryhodného prodejce DN nebo jiný způsob, jak ho objednat (např. jako Nitrochemis pro P2NP).

Přesný produkt, který hledám, je:

Dusičnan rtuťnatý (II) CAS: 10045-94-0

NEHLEDÁM monohydrát, varianty dusičnanu (I) nebo běžnou rtuť.

Těším se na vaše odpovědi.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
Dobrý den, zkoušeli jste se zeptat dodavatelů ze sekce Seznam?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Ahoj,

Oslovil jsem jednu z nich, která měla největší výběr produktů (Constantylious).

V současné době čekám na odpověď.

Pokud by se mi nepodařilo najít spolehlivého dodavatele, bylo by vaším doporučením syntetizovat si to sám?
Pokud ano, mohl byste mi dát odkaz na nějaký návod zde na fóru? Heisenberg mi říkal, že nějaký existuje, ale bohužel jsem ho nenašel.

Cincerly,

Koko
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

To jsem našel v jednom z vašich předchozích příspěvků:

Nyní připravujeme rtuťnatou sůl. Vezmeme si z lékárny rtuťový teploměr, zabalíme ho do papíru, zlomíme ho u spodního hrotu. Celou rtuť nalijeme do sklenice, kam pak přidáme 4 ml kyseliny dusičné (70 %). Nezapomeňte, že výpary rtuti jsou zdraví nebezpečné! Pro zahájení reakce bylo třeba sklenici zahřát na teplotu asi 50 stupňů a občas zamíchat. Veškerá rtuť se rozpouštěla asi 30 minut a ze sklenice se uvolňoval oranžový plyn, oxid dusnatý (IV). Reakční rovnice je následující: Hg + 4HNO3 ----> Hg(NO3)2 + 2NO2 + 2H2O

Když jsem se ptal na návod, měl jsem na mysli videonávod, o kterém mi řekl Heisenberg a který jsem nemohl najít.

Cincerly,

Koko
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,661
Solutions
3
Reaction score
2,736
Points
113
Deals
1
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/preparation-of-mercury-nitrate-with-subsequent-use-in-al-hg-video.222/
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93

Díky moc člověče! To mi velmi pomohlo! Zařadím to do svého zápisu!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
Možná zde:
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43
Poskytli zakázané položky a přijímají pouze platby z registru ?
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Společnost N2O3 je dobrým zdrojem produktů, ale u některých produktů vyžaduje "Prohlášení koncového uživatele" a DIČ.

Počítám, že jsou trochu ztrátovější, pokud jde o předpisy, ale mějte to na paměti, když tam objednáváte, objeví se to ve vzorci objednávky na webových stránkách.
 

Saul

Don't buy from me
Resident
Joined
May 1, 2022
Messages
325
Reaction score
133
Points
43

Mějte na paměti, že pokud požadují kádrový NR, mohou zasílat pouze kádry mimo kádrový NR.
A některé společnosti jdou i fundaci, že bankovní účet se také musí připojit k vat nebo vlastníka.
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Jo, to dává velký smysl tbh. Bylo by zajímavé pokusit se tento systém obelstít prostřednictvím systému falešných průkazů totožnosti a nastrčených společností nebo falešných firem tho

Nicméně řešení výše popsaného problému jsem již našel :) Byl to starý příspěvek z minulého měsíce!
 

Jesse_Pinkman_

Don't buy from me
Resident
Language
🇩🇪
Joined
Sep 23, 2022
Messages
158
Reaction score
71
Points
28
S tímto problémem jsem se potýkal u tohoto Prohlášení pro koncového uživatele atd. a našel jsem chytré řešení pro...
Pro chemické látky, které se prodávají pouze firmám:

Krok 1:
Vyhledejte na internetu společnost, která zní, zda by mohla mít potřebu používat chemické látky pro jakýkoli druh výroby.

Krok 2:
Vyhledejte Impressum a jméno majitele společnosti.

Krok 3:
Vyhledejte na Pinterestu šablony průkazů totožnosti a pasů, Pokud budete mít štěstí, najdete podobný název, pak pomocí aplikace nebo pc programu upravíte název na šabloně, aby se zdálo, že je to identifikace majitele společnosti.

Většinou se v Impressum dá najít i DIČ nebo v Německu UST-ID.

Poté vytvoříte e-mailovou adresu, která je podobná firmě.

Poté si vytvoříte účet v obchodě dodavatele a objednáte si poptávané produkty. Doručení na adresu, ke které máte přístup. Když jste pro výpis koncového uživatele, vyplníte údaje ze své šablony s adresou, kterou používáte pro příjem.
Změňte jméno u zvonku u vchodových dveří a poštovní schránky.
Je to trochu pracné, ale mně se to osvědčilo.
Další telefon byste měli používat pouze pro tento druh "práce".
Doufám, že jsem vám pomohl
 

KokosDreams

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 16, 2022
Messages
912
Solutions
2
Reaction score
595
Points
93
Dobrá příručka! Děkujeme za přispění

Nejlepší by bylo získat digitální ID, které by 100% odráželo název
 
Top