Question Metoda dtox

Darknet princess

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 4, 2023
Messages
6
Reaction score
6
Points
3
Potřebuji poradit s metodami detoxikace od opiátů a soulitions recieve produktů pro detoxikační metodu.
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Záleží na tom, o jaký opiát se jedná. První věc, kterou je třeba udělat při řešení fyzické závislosti, je přejít na nejdéle působící formu drogy, kterou můžete najít, dobré jsou náplasti s bupropionem. Pak stačí úměrně snížit dávku, tj. 10mg dávku, pokud odstraníte 2mg, aby byla 8mg, sníží se o 20 %. Neměli byste pak znovu odebírat 2 mg, když snižujete dávku z 8 mg. Trvalo mi 2 týdny, než jsem se zbavil "závislosti" na perorálním morfinu (4-5 měsíců 10mg každé 4 hodiny nebo tak nějak předepsáno), jakmile jsem byl nízký v dávkách, přešel jsem na kodein.
 

spacetruckin

Don't buy from me
Resident
Joined
Sep 8, 2023
Messages
40
Reaction score
9
Points
8
Snižování je vždy nejlepší začít. pokud jste na heroinu, můžete snižovat až do doby, kdy je vám vždy špatně, a pak se odrazit k norcosu nebo něčemu, pak se odrazit k té rostlině, kterou každý používá. začíná w a k. je to strom. pak byste se měli podívat na megadávkování s vitanim c. Jednou jsem se dostal z heroinu pomocí megadávkování vit c a týdnů metadonu, pak následoval měsíc valium, když neefef.Byl jsem bez opiátů dva roky, pak jsem spadl do fentu. pomáhal jsem lidem od fentu stejným způsobem, ale z fentu jsem spadl na herion. pak jsem dostal dserios pilulky, pak slabé pilulky a megadoding s vitamínem c. Podívejte se na megadoding. je to drsné, ale úžasně účinné. je tam holka, která to používá v léčebně a je to dobré. přeji vám to nejlepší.
 
Top