• Forumun Türkçe bölümüne hoş geldiniz, kişilerinizi (Jabber, Telegram, Signal, vb.) göndermenin kalıcı bir yasakla sonuçlanacağını unutmayın! Emanet hesabı kullanmadan bir şey almaya veya satmaya karar verirseniz ve para kaybederseniz, size yardımcı olamayacağız.

Dead Drop Mrtvé kapky v Turecku - jaké město?

The best city for dead drops?

  • Istanbul

    Votes: 23 52.3%
  • Ankara

    Votes: 5 11.4%
  • Izmir

    Votes: 3 6.8%
  • Bursa

    Votes: 2 4.5%
  • Antalya

    Votes: 3 6.8%
  • Konya

    Votes: 3 6.8%
  • Adana

    Votes: 0 0.0%
  • Şanlıurfa

    Votes: 0 0.0%
  • Gaziantep

    Votes: 0 0.0%
  • Mersin

    Votes: 5 11.4%

  • Total voters
    44

Gordon Ramsay

Don't buy from me
Resident
Joined
Jun 2, 2023
Messages
363
Reaction score
684
Points
93
Deals
65
Ahoj, komunito Breaking Bad

Pokud nevíte, co je to mrtvá kapka, přečtěte si zde: Mrtvé kapky

Zajímalo by mě, kde byste měli zájem o příjem mrtvých kapek pro všechny typy produktů. Anketa se týká spíše místa než výrobku.

Neváhejte zanechat svůj hlas v anketě, pokud zde vaše oblast/město není, můžete zanechat svůj názor v sekci komentářů

Zdravím,

Gordon
 

lucine

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 28, 2023
Messages
2
Reaction score
0
Points
1
Nezahrával bych si se zeměmi, kde za držení, distribuci nebo obchodování s drogami hrozí vysoké tresty. Stejně jako na mnoha dalších místech na světě. Proč bys něco riskoval?
 

Trcrime

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 8, 2024
Messages
1
Reaction score
3
Points
3
V celém Turecku existuje trh s léčivy. Do Evropy se posílá heroin a marihuana a po trase země se distribuuje kokain. Co chcete v zemi najít?
 

oppengruppen

Don't buy from me
New Member
Joined
May 26, 2024
Messages
4
Reaction score
3
Points
1
Ahoj, člověče, už jsem odpověděl na "pracovní nabídku" týkající se Turkie, ale chtěl jsem se ozvat i tobě!

Mělo by být poměrně snadné vybrat optimální města a zejména konkrétní okresy. Můžeme se o tom bavit jakýmkoliv komunikačním kanálem, který preferujete. Extrémní zkušenosti s kryptoměnami a drogovým trhem (tedy konkrétně s drogovým trhem v Turkiji).

Doufám, že se brzy ozvete! :D
 
Top