Question Snížení poškození

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Jak můžete snížit negativní účinky výroby léčiv (pokud jste chemik, nikoli výrobce)?
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,663
Solutions
3
Reaction score
2,738
Points
113
Deals
1

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Ptám se na sociální, ekologické, politické, zdravotní škody... (Omezení škod pro společnost).
 

aaronstevens

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 18, 2022
Messages
67
Reaction score
126
Points
33
Deals
16
Určitě si tedy myslíte, že výroba drog a jejich prodej je nemorální, protože poškozuje lidi. Je to tak?
Uvažujme o tom takto: Lidé, kteří na sobě užívají drogy, jsou dospělí lidé, kteří s tím souhlasí. Rozhodli se je koupit a užívat, mají plnou kontrolu nad tím, co si dávají do těla.

Takže si jistě myslíte, že je to krajně nemorální, nicméně tito lidé měli možnost volby a udělali ji. Pokud si zkazili život, je to jejich chyba, ne vaše. Kdybyste to nedělali vy, koupili by si to od někoho jiného. Pokud opravdu chcete snížit škody, vyrábějte kvalitní produkt nebo se obraťte na výrobce, jako jsem já, protože jsem byl schválen ve fóru Breaking Bad jako kvalitní výrobce mého produktu, který dokončuje každý krok syntézy s péčí a snahou vyrobit nejčistší, nejčistší a nejbezpečnější produkt.

Připojte se k naší skupině a zjistěte více;)

https://bbgate.com/groups/valentino-cartel.73/
 

HEALTH

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 27, 2022
Messages
10
Reaction score
0
Points
1
Rozumím tomu dobře. Je to odpověď(ale, nejsem výrobce). Existuje mnoho dalších problémů. Místo Hg/Al nebo NaBH4 můžete použít H2/PdC v hliníkovém potápěčském válci...(To je příklad. Nemám vyzkoušeno).
 
Top