Question Looking for a vendor Co se týče kokainu

spookyfalopero

Don't buy from me
New Member
Joined
Mar 15, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den , potřebuji vaření cocine co nejdomácím způsobem. Kdo mi pomůže ? Pls
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Máte na mysli vaření kokainu na crack? Na této stránce je v sekci videa vynikající video, které vás naučí lépe než 2500 slov. Je to stejný způsob, jakým to dělám já, a stejný způsob, jakým to dělají všichni, které znám.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
http://bbzzzsvqcrqtki6umym6itiixfhni37ybtt7mkbjyxn2pgllzxf2qgyd.onion/threads/crack-cocaine-manufacturing.653/
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Nikdy jsem neslyšel o metodě, při které by se používalo teplo, ale na druhou stranu, pokud víte, jak byste to věděli?
 

41Dxflatline

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 23, 2022
Messages
320
Solutions
1
Reaction score
153
Points
43
Kuchař je slangový výraz pro tajného chemika zabývajícího se výrobou drog. Vařit znamená syntetizovat nebo extrahovat
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Zeptám se vás, z jaké země nebo oblasti pocházíte? Zajímá mě jen analýza dialektu. S vaším výkladem samozřejmě nemohu nesouhlasit. Obvykle (vždy) v USA je kuchař demonstrativní označení pro někoho, kdo není zběhlý v oboru. tj. kuchař pilulek vyrábí pervitin, ale pouze z pilulek a pouze za použití LiAlH4 nebo HI. " There's pill cooks, then there's chemists".
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Doporučuji vám, abyste si ji vytáhli. Syntéza je obtížná
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Určitě se tam vyskytují rostliny obsahující DMT. Názvy, pod kterými je znám, už nejsou názvy, protože jsem starý 🤣
Banisteriopsis caapi?
Psytrodia viridis?
Anandenonthera Columbia?
Anandenonthera pelagrina?
Je tu spousta dalších usfse
^^. ^^ ty jsou asi napsané špatně.
Pokud jde o extrakci kokainu z Erythoxylum sp. představuji si, že se suší, macerují, namáčejí v nepolárním rozpouštědle a míchají. Veškerá vegetace se odstraní, rozpouštědlo se zkoncentruje, přidá se kyselina/voda, extrakce ECT. Extrakce A/B,ale měl bys vyhledat skutečný Tek, protože tu rostlinu nikdy neuvidím. Slyšel jsem, že k oddělení množství alkaloidů se používá manganistan draselný.
 
Top