Question Kokainový nosní sprej

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Zdravím vás, odborníci.
Přemýšlel jsem o kokainových nosních sprejích a našel jsem spoustu informací na Bluelight a dalších, ale zdá se, že kokain HCL se ve vodě/alkoholu rychle rozkládá.
Takže by se rozpuštěný kokain nedal skladovat déle než 24 hodin?

Ví někdo o jiné metodě výroby tekutého kokainu, při které by se nerozkládal, ale přesto by se dal mlžit nosním sprejem?

Můj předpoklad na základě toho, co jsem našel, je, že přípravek by se měl vyrobit krátce před odjezdem na místo, kde chcete mít látku k dispozici, vyrobit jen tolik, kolik je potřeba na danou cestu, s použitím asi 15-30 mg na jedno spuštění nosní pumpičky (0,14 ml) jako poměr kokainu a vody.

To by znamenalo, že 2,24 ml by poskytlo 16 dávek po 30 mg (500 mg kokainu).
Předpokládám, že by bylo smysluplnější snížit poměr na polovinu a mít 15 mg na dávku a 32 dávek se 4,48 ml vody.

Předpokládám malé množství kokainu kvůli rychlému rozkladu ve vodě.

Je toto uvažování pevné, nebo ví někdo o jiné tekutině, kterou by bylo možné inhalovat a která by nezpůsobila rozpad koksu?
 

cubesquare

Don't buy from me
Resident
Joined
Oct 11, 2022
Messages
150
Reaction score
97
Points
28
Plánoval jsem použít destilovanou vodu, ale rozhodl jsem se pro 0,9% fyziologický roztok, aby to bylo snazší pro sliznici. Nízkoprocentní roztok je proto, aby sůl nebránila směru vstřebávání, 7 % nebo 9 % pravděpodobně vtáhne vodu z membrány do sliznice, což se mi zdá, že by bylo kontraproduktivní při vstřebávání.
 
Top