Question Laboratoře na zplynování kokainu?

CryoThio

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Apr 7, 2023
Messages
201
Reaction score
66
Points
28
Četl jsem, jak kartely posílají z Mexika metamfetamin na bázi, který pak v USA přemění na hydrochlorid.

Zajímalo by mě, jestli by mi někdo mohl odpovědět, proč to dělají, ale také proč se to nedělá s kokainem? Možná je gram příliš drahý, možná je s tím příliš mnoho problémů? Předpokládám, že ať už pašují tekutý pervitin jakkoli, mohli by totéž dělat i s kokainem. Myslím, že jsem četl, že báze je levnější než hydrochlorid, takže to může dávat i ekonomický smysl.

Co si o tom myslíte?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
883
Points
113
Báze pervitinu je olejovitá látka a báze kokainu je při pokojové teplotě pevná látka. Base meth vře při teplotě přibližně 200 °C a base kokain spíše při 98 °C.
Metamfetamin je mnohem pevnější molekula než kokain, který se při vystavení atmosférickým podmínkám v bazické formě rychle rozkládá . Obě látky se snadno rozpouštějí ve vodě ve formě HCl, takže si nedokážu představit výhodu ani pro jednu z nich. Báze je levnější...🤔🤷 Základní kokain váží v molekulární stupnici o 10 % méně. Teoreticky se 100 g báze okyselí na 110 g HCl.
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Metamfetamin,je pervitin,vyrábějí v mexiku lokálně,pro úsporu času,a pro kupujícího je lepší základní forma.,kokain pochází z lesů, hotový prášek, čas jsou peníze a bezpečnost, pokud dodávají tuny, nezajímá je prášek nebo tekutá forma, už mají dobré kontakty pro zasílání,,,,,, Organizace, nemají čas hrát si s kokainovou bází, a ztrácejí čas a čas lidí také, a ztrácejí peníze takéo_Only malé ryby hraje s kokainovou bází nebo míchá s jinými složkami, aby se vyhnuli zápachu, a psy.
 
Top