krystalizace/purifikace kokainu

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Každý
ví, co se s tím děje nebo co se s tím dá dělat? na začátku to bylo dost pevné a bílé, bylo to v pytli a teď to vypadá jako na obrázku.

Aub74Sm3JW
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Někdo ji nějak příliš zahřál a příměs v ní se v podstatě změnila na karamel.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Pokud je suchá na kost, rozdrťte ji a rozemelte/rozetřete co nejjemněji. Vylijte na ni trochu ledové vody, promíchejte ji, nechte ji usadit , vodu slijte a odpařte ji... tak jsem to udělal já, když jsem čelil podobným situacím.
 

G.Patton

Expert
Joined
Jul 5, 2021
Messages
2,654
Solutions
3
Reaction score
2,732
Points
113
Deals
1
Souhlasím s ním. Některé oblíbené falzifikáty kokainu, jako je lidokain, jsou ve vodě málo rozpustné, zatímco kokain*HCl je velmi dobře rozpustný.
 

DanTheMan

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 23, 2023
Messages
16
Reaction score
1
Points
3
Měli jsme zde nějaké téma. Vyřešila jsem ho tak, že jsem ho dala do acetonu, aby bylo opět pevné.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Mohli byste to odpařit na polovinu nebo třetinu a strčit to do mrazáku, pak to přefiltrovat a použít vodu.
 

blackburn

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 18, 2022
Messages
103
Reaction score
48
Points
28
Ano, to mě nenapadlo, škoda, že jsem to vyhodil. 😐
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Tajní chemici už asi nejsou, co bývali. Voda je nejuniverzálnější dostupné rozpouštědlo a nejlevnější. Měla by být prvním rozpouštědlem, o kterém uvažujete.
 

PNicole

Don't buy from me
New Member
Joined
Sep 18, 2023
Messages
18
Reaction score
28
Points
3
Někdy se stane, že se na některých cihlách začnou tvořit nažloutlé víry. Bude to vypadat dost nevinně a pak bum! Celá cihla se změní na purpurově zemitý odstín s velmi bizarní strukturou. Viděl jsem to v roce 2007. Chlápek brečel, protože měl tři kila, která se takhle změnila. Prosil mě, abych mu pomohl. Při práci se vzorkem jsem dokázal obnovit jen asi 10 %. Vzpomínám si, že jsem teoretizoval, že to má něco společného s kontaminací manganem a že oxidační krok byl špatně proveden. Odešel jsem, protože jsem nechtěl, aby své problémy/ztráty nakonec přenesl mým směrem. Celkově si dávejte pozor na to, jak ho skladujete. Nechcete přece být špatně překvapeni.
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem,
Potřebuji pomoc od odborníka nebo dobrého amatéra.
protože potřebuji proměnit směsný kokain na rybí šupiny kokainu nebo perlový kokain, mám kyselé borité vločky.
Potřebuji jen vědět, jak na to.

Děkuji všem za odpovědi
 

santabrasco47

Don't buy from me
Resident
Joined
Jul 6, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Dobrý den všem,
Potřebuji pomoc od odborníka nebo dobrého amatéra.
protože potřebuji proměnit směsný kokain na rybí šupiny kokainu nebo perlový kokain, mám kyselé borité vločky.
Potřebuji jen vědět, jak na to.

Děkuji všem za odpovědi
 
Top