Question Spálená mimóza hostilis

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ahoj lidi
Právě jsem vařil svou první várku dmt v AB extrakci a jak to tak člověk dělá, předimenzoval jsem to na vodu, takže jsem převařil skoro 1,5L. Při tom jsem po stranách připálil docela dost mimózy, aktivní polévka taky vypadá trochu černě. Zpackal jsem celou várku ? Nebo to bude znamenat jen to, že se mi nepodaří extrahovat dmt z uvízlé mimózy v hrnci?

Info o vaření:
voda 2L
ocet (9%) 150ml
mimosa hostilis 250g

Mám v úmyslu použít 100g NaOH

Je něco špatně s mým vařičem ?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Hmmm 🤔 Nemyslím si, že 150 ml 9% octa je dostatečná kyselost, aby extrakce fungovala. Máte lakmusový papírek nebo pH metr? Pokud ne, přestaňte. Jsem si docela jistý, že potřebuješ o hodně víc kyseliny, abys z materiálu extrahoval DMT. Máte hydroxid sodný, proč jste si nepořídili stejně silnou kyselinu? V minulosti jsem k tomu používal kyselinu mourovou, 28% kyselinu chlorovodíkovou. Je to už několik let, ale není to kyselost pH 2 a pak minimálně pH 12 bazické?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
My tek A/ B říká pH 4 kyselost a 13 zásaditost.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Jo, vypadá to, že jste to zničili teplota odpařování báze vypadá na asi 150f. Voda se vaří při 212f. Teplota odpařování kyselé soli je mnohem vyšší, ale nepoužil jsi dost kyseliny na to, abys ji vytvořil. Kolik peněz jsi vyhodil? Jak to, že jsi neudělal 29 minut výzkumu? Píšu výzkumnou práci o tom, proč lidé vyhazují peníze, mohu s vámi udělat rozhovor?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Bázi jsem přidal až po přesunutí polévky do sklenice.
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Co jste tím také mysleli ?
 

Gauss

Don't buy from me
Member
Joined
Feb 8, 2023
Messages
9
Reaction score
0
Points
1
Ahoj, doufal jsem, že mé výpočty jsou správné, protože 9% kyseliny octové se rovná 1,5 M, takže mám 0.. protože 2L by daly hypotetické pH o něco nižší než 3.. Možná jsem něco udělal špatně. Také jsem viděl, že lidé používají mnohem méně. Jste si také jistí, že by se dmt odpařil skrz vodu?
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
DMT by se nevypařil, ne. Máte 0 co? Povězte mi více o tom 9% octu, destilovaný ocet se v potravinách ředí na 5%. Stejně jako každý jiný ocet. Úřad pro kontrolu potravin a léčiv povoluje v octu pouze 8 % kyseliny octové.
pH 10% kyseliny octové je 2,88%, kde jsi zkomolil čísla, je 10% kyselina 0,1 mol%, nikoliv 1 mol%. Ledová kyselina octová je 100% kyselina
150ml 2,88ph +2000ml 7ph=...6,7 pH
pH vašeho polárního rozpouštědla je 6,71xx
Co se týče pH, na které se zaměřujete v A/B, nn-dmt je velmi shovívavý. U ostatních alkaloidů se snažíte o 0,5 nižší na straně kyselin a vyšší na straně zásad. Nedokážu si však představit důvod, proč by to nemělo být lineární, IE 2 a 12, 3 a 11, 4 a 10. Neutralizační ekvivalenty.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,307
Solutions
4
Reaction score
879
Points
113
Nenechte se odradit od pokračování. Kůra stromu je zdaleka nejdražší. Pořiďte si skutečnou kyselinu. Ale ty lakmusové papírky za 0,88 dolaru a pokračujte dál DMT je tvrdá molekula. Můžeš na ni přiložit plamen přímo a vypaří se vcelku. Spousta drog se rozloží dřív, než se vypaří... Tvoje máma má asi pod dřezem nějaký čistič odpadů. To bude stačit. Vezmi si hlávku zelí, abys otestoval pH, nikdo ti teď nemůže zabránit, abys opustil své tělo. 👽👽😉😉
 

MrSung

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 23, 2022
Messages
61
Reaction score
18
Points
8
Viděl jsem jiné výukové programy, ve kterých se DMT extrahuje pouze pomocí báze a rozpouštědla jako Naphta, ale bez kyseliny...?
 
Top