Question Nejlepší syntéza ve velkém měřítku (+100 kg) pro amfetamin z P2NP

antrax

Don't buy from me
Resident
Joined
May 14, 2023
Messages
163
Reaction score
54
Points
28
Chci vyrábět amfetamin v průmyslovém měřítku z P2NP a rád bych věděl, jaký je nejlepší postup.
Děkuji vám všem!!
 

metux

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 9, 2023
Messages
111
Reaction score
41
Points
28
Nejlepší cestou je nejprve najít kupce. jsem si jistý,že se ani nepokusíte vyrobit 1gramové měřítko.
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
S tím souhlasím. Dozvěděl jsem se, že každý chce vyrábět kila pervitinu, když dostane nápad, jen aby si uvědomil: "A sakra, ono to vlastně není tak levné, jak jsem si myslel, zvlášť když vůbec netuším, co se snažím dělat, a musím využívat postupy 3× dražší jen proto, že mi ten nejlepší přijde příliš složitý.".

Lidé často ignorují i velikost nádoby, aby si pak uvědomili: "A sakra, když chci vyrobit to a to množství, potřebuji baňky o objemu 20 L+, které stojí 4-10× tolik co varianta o objemu 1 L." Bonusem je "A sakra, i když mám baňku, potřebuji 20 L ohřívací plášť, který také stojí tolik".

Tím nechci říct, že je to nemožné. Jsou lidé, kteří to udělali, možná jsem to udělal sám? Kdo ví 🤩... Každopádně jen říkám, že 99,9 % lidí na to doslova nemá prostředky a nejspíš nikdy mít nebude.

Chci tím říct, že si všichni myslí, že při prvním tahu vyrobí kg amfetaminů, ale ve skutečnosti žádná taková laboratoř neexistuje, aniž by nejdřív nevyrobila malé množství a to neprodala. Vážně, buď máte peníze na to, abyste něco takového dělali, ale jste příliš staří bez znalostí nebo abyste si vůbec užili drogy, které vyrobíte, nebo nemáte peníze (protože věřte nebo ne, musíte jíst/pít, platit účty za energie, své auto...) yk. Takže začínáte s malými částkami a pomalu se šplháte až na samý vrchol. Ale bez peněz není laboratoř. A když není laboratoř? Není žádný produkt. Je to tak jednoduché. 😋
 
View previous replies…

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
A abychom nepodceňovali sílu tajného chemika, ale brácho, nemůžete jen tak přijít do skladu dodavatele chemikálií a bez ptaní koupit 50 l benzaldehydu. Musíš mít povolení, které předložíš s pádným vysvětlením, na co ho chceš použít. Vlastně se z tohohle svinstva naučíš docela dobře vykecat přesčas, ale jak jsem řekl, pokud vůbec netušíš, do čeho se pouštíš, a uděláš to, tak tě brzy zavřou. I kdybyste se rozhodli vyrobit si vlastní benzaldehyd z benzylalkoholu, je to ještě horší, protože ho lidé využívají přímo k výrobě pervitinu. Jako i když něco není prekurzor, tak to vědí vole, vědí, k čemu by to lidi mohli použít, nejsou to úplní idioti.

Breaking Bad je skvělý seriál, ale tahle část týkající se prekurzorů je ehm. Řekněme "přesycený", abychom to lehce označili. Jako že není možné, abyste odcházeli se sudy kyseliny fenyloctové jako v seriálu. To je výmysl. Proto je to seriál. Je to pro zábavu. Ale hele, je to k popukání. Je to dost zábavné na to, aby se tohle fórum dostalo do jeho podrážek lmao. :LOL:
 

btcboss2022

Don't buy from me
Resident
Joined
Mar 15, 2022
Messages
650
Solutions
1
Reaction score
657
Points
93
Deals
8
Není to snadná práce, věřte mi, každým dnem, který uplyne, se více přesvědčuji, že je lepší pracovat některé dny jako "kuchař" pro seriózní skupinu než mít vlastní místo, je to těžší, než si lidé myslí.
Samozřejmě je těžké dělat to profesionálně a bezpečně, dělat to amatérsky a jít do vězení je jednodušší a méně těžké, to je fakt ;-)
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Jo, chlape, povídej mi o tom.

Není to tak dlouho, co jsem si vlastně začal vážit i práce spojené s výrobou velkého množství čehokoli v laboratoři. Ať už jde o léky nebo jiné zajímavé sloučeniny. Byla to moje upřímná láska k chemii, která mě drží při životě.

Kdykoli se cítím na hovno a chci to vzdát, jen si vzpomenu, kolik jsem se toho cestou naučil a jak to zásadně pomohlo mým znalostem o chemii jako celku. Nakonec jsem v životě došel do bodu, kdy už to nebyla práce. S drogami to nemělo nic společného. Najednou jsem byl obklopen úžasnými lidmi v úžasné laboratoři s úžasnou vášní. Uvědomil jsem si, že to, co dělám, už není jen projekt nebo věnování se, je to skutečný výzkum vzácných sloučenin, o kterých mnozí nikdy neslyšeli ani je neviděli na vlastní oči.

Přál bych si, aby to, co děláme, nebylo omezováno nesmyslnými pravidly a omezeními. Přál bych si, abychom nebyli cenzurováni v tom, abychom říkali, co chceme, vyráběli, co chceme, brali, co chceme. Nejsem anarchista. Nemyslím si, že bychom se měli všichni navzájem zabíjet kvůli maličkostem. Ale věřím ve skutečnou svobodu. Někteří lidé, které znám, a někteří na fóru BB mi připadají jako opravdu talentovaní jedinci. Přemýšlejte o tom. Všichni pracujeme v tomto omezeném prostředí, kde jsme neustále sledováni, co děláme. Přesto se nám daří syntetizovat sloučeniny, o jakých se dříve nesnilo ani ve státem financovaných laboratořích, které s tím samy často zápasí (mluvím na základě skutečných osobních zkušeností).

Přál bych si, aby přišel den, kdy toto šílenství zastavíme a pochopíme, že vztah mezi lidmi a drogami může existovat v symbióze bez zbytečného násilí.

Než jsem začal vyrábět drogy, byl jsem chemik. Ale tenhle úžasný život plný dobrodružství a lásky jsem začal skutečně žít až poté, co jsem začal vyrábět drogy. Pokud jsem schopen vyrobit sloučeninu, aniž bych ublížil sobě nebo druhým. Patří mi to. Bez ohledu na to, co mi říkáte nebo jak se mě snažíte vmanipulovat do svých sraček o tom, jak jsem zničil lidem život. Víte, co vidím já? Skutečné, reálné lidi, kteří se mi dívají přímo do očí a děkují mi za to, že jsem jim to umožnil zažít. Nechal jsem je zažít lásku a pocity opravdového štěstí. Bezpečným způsobem, aniž by si ublížili nečistými zasranými drogami, které viděli před mým produktem na ulici.

Seru na válku proti drogám. Seru na orgány činné v trestním řízení a všechny policisty, kteří tuhle hovadinu podporují. Žijte svobodně, lidi. Nenechte se nikým obelstít, abyste to dělali jinak.
 

AKWA

Don't buy from me
Resident
Language
🇺🇸
Joined
Dec 19, 2022
Messages
19
Reaction score
9
Points
3
Krásně vyjádřeno, příteli.
 

Constantylious777

See my products
Seller
Language
🇺🇸
Joined
Nov 2, 2021
Messages
70
Reaction score
113
Points
33
Deals
54
Od té doby, co jsem posral velkou syntézu, abych získal 100 kg produktu, dělám 5-10x menší, protože jsem měl problémy s teplotou/reakcí, a ode dneška pláču, že jsem ztratil tolik chemikálií :(
 
Top