Question Stoupá prodej amfetaminu kvůli nedostatku stimulantů v USA?

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Z toho, co jsem pochopil, jsou zisky z amfetaminu ve srovnání s pervitinem poněkud tristní, ale člověče, všichni tady v USA jsou mimo VŠECHNY předepsané stimulanty... Obracejí se lidé na výrobce z našich končin? Je teď vhodná doba naskočit do tajného amfetaminového vlaku?
 

Never to sleep

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 31, 2022
Messages
128
Reaction score
158
Points
43
Pokud na amfetaminu nevyděláváte, pak to děláte špatně. Rozhodně můžete vydělat hromadu, pokud stanovíte cenu svého produktu vzhledem ke kvalitě, kterou poskytujete. Já osobně mám vyšší ceny než konkurence, ale lidé ke mně chodí, protože můj produkt je vždy takový, jak říkám, a vědí, že je nejlepší. Vědí, že dostanou méně, ale vysoká cena má pro ně a jejich peněženky větší hodnotu. Také vědí, že je to zboží, které zlomí jejich toleranci, co se týče jeho kvality. Když se to dělá správně a vyrábí se čistý, silný amfetamin, lidé už prostě nechtějí to špinavé svinstvo. Obecně ano, dalo by se říct, že konkrétně v USA je po amfetaminu menší poptávka, ale trh pro něj existuje zejména pak v EU. Existují lidé, kteří chtějí pouze amfetamin a ne pervitin.

I kdybyste ho vyráběli v malém množství s dobře optimalizovanou syntézou, tak prostě z tak malého množství peněz a výchozího materiálu vyrobíte tolik, že by bylo pravděpodobně těžké nevydělat. Pokud jste dobrý, zkušený chemik a víte, že máte ve skutečnosti nejlepší syntézu v rámci vašich možností, a lidé si stále stěžují na cenu, prostě jim neprodávejte... Přejděte k někomu jinému. I ve světě drog existují lidé, kteří chápou kvalitu jako přednost před kvantitou.

Zdá se, že lidé to překvapivě ignorují, protože "něco" dostanou, ale o to nejde. Jde o to přijít na nejlepší způsob a možnosti každého kroku, který v syntéze uděláte. Věřte mi, že pokud syntézu optimalizujete, vyděláte spoustu peněz.

Neměli byste dovolit, aby vás a váš produkt lidé takto znevažovali, když nemají ani ponětí o složitosti výrobní operace pro takové věci.
 

BrownRiceSyrup

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 26, 2022
Messages
52
Reaction score
29
Points
18
Takže jsem si je vždycky dělal jen pro sebe, spoustu věcí jsem si dělal jen pro sebe, abych mohl experimentovat, ale uvažoval jsem o tom, že se trochu srovnám a využiju tohoto nedostatku. Nikdy jsem neprodával.... Teď jsem na vysoké škole, je mi 34 let a vracím se zpátky, samozřejmě jdu na magisterské studium chemie, ale v dnešní době je těžké žít a chodit na vysokou školu kvůli tomu, jak je všechno zatraceně drahé..... Proto otázka, zda je samotný amfetamin opravdu výhodný. Nechci vyrábět pervitin nebo jiné věci typu N-methylated... Spíš amfetamin, meskalin, TMA-2 atd. Každopádně díky, že si vážím odpovědi, to je všechno opravdu užitečné vědět.

Ale musím se zeptat, co děláte pro to, abyste si byli jisti, že ten váš je lepší než ostatní? Řešíte racemate pouze do Leava? Destilujete volnou základnu?
 

2C-Chemicalbook

Don't buy from me
New Member
Joined
Feb 2, 2023
Messages
10
Reaction score
1
Points
3
Nakoupené suroviny se jednoduše zpracovávají.
Zisk může dosáhnout až 1000 %.
 
Top