Question Anabolické a androgenní steroidy (AAS)

P. Julian

Don't buy from me
New Member
Joined
Nov 17, 2022
Messages
4
Reaction score
1
Points
3
Vzhledem k tomu, že se jedná o fórum s mnoha chemiky a odborníky, myslím, že téma AAS by nemělo být podceňováno. Všiml jsem si, že se zde objevují pouze příspěvky na toto téma.
Má někdo zkušenosti s podzemní laboratoří AAS? S postupem vaření, kontrolou kvality nebo "značkami"? Určitě bychom si mohli vzájemně pomoci.
Prosím, neváhejte se podělit o své otázky a zkušenosti v tomto vlákně.
 

givi2me

Don't buy from me
Member
Joined
Oct 30, 2022
Messages
2
Reaction score
1
Points
3
ano, je to velmi snadný proces, nejprvemusíte získat své raws z Číny
test. enanthate je to, co chcete získat jako první a přibližně 75 % příjmu všech uživatelů steroidů. 95%
mezisvalových injekčních steroidů se připravuje v podstatě stejně jako každý jiný s trochou více nebo méně benzylbenzonátu, benzylalkohol se přidává do každého litru ve stejném množství
pokaždé, protože se používá k zastavení růstu čehokoli v roztocích, jakmile se stáčí do lahví pro použití (tj. bakterie)
budete potřebovat buchnerovu baňku, vakuovou pumpu, keramické nebo plastové filtrační nálevky, filtrační papír pro nálevky, které budou filtrovat olej na injekční stupeň pro lidi, což je něco jako .02 um filtračního papíru, v závislosti na množství, které budete vyrábět, bude záležet na tom, jak velkou nálevku a buchar budete potřebovat, zjistil jsem, že vaření v nerezové oceli je v pořádku, můžete míchat kuchyňským míchacím náčiním metličkou a zdrojem ohřevu podle vašeho výběru, indukční vařič je dobré levné přenosné zařízení na vaření, velká nerezová mísa s plochým dnem, aby se dotýkala většiny nebo celého indukčního povrchu na vařiči, indukční vařič bude fungovat pouze s olejem v míse před zapnutím ohřevu. Suroviny lze přidat do oleje současně i obě vaše benzyly.
dejte mi vědět, pokud chcete s touto metodou pokračovat, a zbytek vám napíšu později.
 
Top