Question Amphetamineoil konzistence

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
Dobrý den,

Tak jsem včera udělal malý experiment.

Otevřel jsem si destilovaný amfetaminový olej, co jsem tím meam.

Nalil jsem svůj amphetamineoil do velké kádinky, dal ji pod digestoř a začal destilovat ipa.

Bod varu začal při ~84c a když se dostal nad 90, přestal jsem, pak se všechna ipa odpařila.

Můj dotaz zní, konzistence amfetaminu je jako suryp a velmi lepkavá.

Barva se změnila z jasně průhledné žluté na velmi tmavou dubovou whisky.

Řekl by někdo s přímou zkušeností s vakuově destilovaným amfetaminolejem, že to zní přibližně správně?

S pozdravem
 

Hank Schrader

Don't buy from me
Resident
Joined
Nov 10, 2022
Messages
79
Reaction score
165
Points
33
Pravděpodobně máte na mysli špinavou amfetaminovou bázi v izopropylalkoholu.
Pokud jste po reakci vyndali ips+amin a odpařili pouze ips, máte špinavou bázi.

Samozřejmě, pokud jste získali soli amfetaminu, pak většina nečistot zůstala v alkoholu a promývání acetonem.

Chcete-li získat destilovanou bázi, musíte bázi destilovat frakcionovaně. Amfetaminový olej lze destilovat vodní párou.
Pokud nemáte přesné zařízení pro frakční destilaci, ale chcete získat čistý olej s téměř 100% obsahem amfetaminu, pak musíte svůj znečištěný olej rozpustit ve vodě a dosáhnout úrovně PH 5,5-6 a propláchnout nepolárním rozpouštědlem. Poté olej alkalizujte a selektujte, extrahujte a odpařte extrakční činidlo.
Všechen olej spojte a destilujte buď vodní parou, nebo vakuem.
Proč provádíme acidobazickou extrakci?
Protože vaše báze obsahuje nejen amfetaminový olej, ale také další oleje, které se budou destilovat spolu s olejem A, skončíte s rafinovanými nečistotami a trochou amfetaminu a složení oleje nebude odpovídat požadované čistotě.
Nejčistší amfetaminová báze je téměř čirý olej s mírným rybím zápachem.
Všechny ostatní pachy, pokud jsou přítomny, jsou rozkladem produktu nebo nečistotami.
Neskladujte amfetaminový olej na vzduchu, na vzduchu oxiduje na uhličitan.
 

diogenes

Don't buy from me
Resident
Joined
Dec 27, 2021
Messages
183
Reaction score
94
Points
28
Zdvojnásobuji to, co říkala Hanka o barvě, trvalo mi poměrně dlouho, než jsem dospěl k relativně čistému amfetaminu, který dvakrát destiloval olej a jehož barva je bílá/průhledná. Dokonce v něm nemohu najít ani žádnou žlutou barvu.

Na destilaci olejů je skvělá krátká cesta, předtím jsem používal vzduchový chladič, protože pokojová teplota je na kondenzaci par olejů víc než dostatečná. Čím větší zařízení, tím větší ztráty, pokud samozřejmě neděláte kg A-olejů. Jen příklad ztrát, jednou jsem vydestiloval asi 40ml oleje z 1l baňky, vyprázdnil jsem ji co to šlo do poslední kapky a myslel jsem si, že ji vypláchnu nějakým kyselým nápojem no škoda oleje ulpělého na stěnách. Vypil jsem asi 1/3 vrchovatě a měl jsem velmi silný nával, v podstatě příliš mnoho ve všech smyslech toho slova.
 

WinterDust

Don't buy from me
Resident
Joined
May 21, 2022
Messages
230
Reaction score
206
Points
43
Deals
3
@Hank Schrader

Děkuji za odpověď, velmi propracovaná, vážím si jí.

Mám přístup i k frakční destilaci s vakuem, ale nešťastnou náhodou jsem rozbil Liebeg-cooler, takže čekám na nový.

Důvod je ten, že jsem si chtěl vyzkoušet, co se stane, když budu destilovat v otevřené nádobě, v porovnání s vakuovou destilací.

S pozdravem
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Používáte Liebeg s vakuovým claisenem na konci? Pokud ano, může být délka vaší kolony příliš velká. těkavé oleje se dobře destilují pod krátkou cestou.
 
Top