Estrella27

Don't buy from me
New Member
Joined
Apr 5, 2023
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Dobrý den, hledám, kdo mi pomůže s výrobou Amfetaminu, mohu zaplatit za výuku, kdo mi řekne, jak to začít dělat od prvního kroku až do konce.

Děkuji!
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Pokud by od vás někdo přijal peníze, jednalo by se o spiknutí za účelem výroby regulovaných látek.
Stránky jako; Erowid, rhodium archives, the hive archives, drugs-forum, the vespiary, science madness a zde mají horu zdrojů a metod. Je špatný nápad a na většině míst není povoleno, abyste člověka krmili lžičkou, protože jste nevyvinuli dostatečné úsilí, abyste pochopili vlastní nebezpečí. Lidé vám zdarma odpoví na vaše otázky, ale musíte si udělat průzkum, abyste se k nim dostali. V sekci videí na těchto stránkách jsou videa o syntéze amfetaminu, která vám pomohou začít. Hodně štěstí 🤞
 

d0pu

Don't buy from me
New Member
Joined
Oct 31, 2022
Messages
1
Reaction score
0
Points
1
Když jsem si přečetl první řádek, bylo mi smutno, že je to jen stránka jako všechny ostatní ve špatném slova smyslu. Ale pokračoval jsem ve čtení a vím, že toto je nejlepší místo. Děkuji za to, že jsem
 

UWe9o12jkied91d

Don't buy from me
Resident
Joined
Aug 8, 2022
Messages
678
Reaction score
510
Points
63
Deals
5
Uvěřím tomu, až to uvidím lol. ze všech lidí, kterým jsem pomohl, mi hrstka nabídla peníze a přesně 1 mi skutečně šel a poslal něco za můj čas a úsilí. doporučuji všem, kteří přijímají takovéto dohody, aby požádali o platbu předem.
 

Osmosis Vanderwaal

Moderator in US section
Resident
Joined
Jan 15, 2023
Messages
1,308
Solutions
4
Reaction score
882
Points
113
Omlouvám se, ale přijímám platby pouze v Sudafedu, máte letos své 2 krabičky? Jedu autobusem do lékárny, máte průkaz?
 
Top